Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2018
| Zpět | jste zde: zájezdy 2018 > Německo > Berlín a Tropické ostrovy

A84c - Berlín a Tropické ostrovy


zobrazit podobné zájezdy
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

doprava autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce

Základní cena nezahrnuje

léčebné pojištění, vstupné do objektů a vstup do aquaparku (20€)

Příplatky

84 CZK komplexní pojištění
450 CZK večeře

úvodní popis

Tropické ostrovy – největší evropský aquapark, 6.600 m2 tropického ráje u Berlína . Zažijete tropický den, projdete se deštným pralesem mezi 500 druhy stromů a 20.000 rostlinami za zvuku ptačího zpěvu a vůně kvetoucích orchideí. Bazén Laguna Bali je replika pravé pláže z s indonéskými chatkami, divokou vodou, vířivkami, vodopády, divokou vodou a magickým osvětlením. Bazén Jižní moře má 4.000 m2 a 7 metrů širokou pláž.

V neděli nás čeká prohlídka Berlína , těch nejvýznamějších památek a celkem až 35 berlínských adventních trhů.

Německo - Berlín - radnice na Alexanderplatzu
Německo - Berlín - radnice na Alexanderplatzu Německo - Berlín - Tropické ostrovy , nacházejí se v bývalé hale na výrobu vzducholodí Zeppelin Německo - Berlín - Braniborská brána, symbol země Německo - Berlín - předvánoční nálada. Německo, Berlín, Frauenkirche Německo, Berlín, Trop island Německo, Berlín, Reichstag, interiér kopule Německo - Berlín - advent na Alexanderplatz Německo - Berlín - Pergamon museum, Pergamonský oltář Německo - Berlín - Tropické ostrovy s nádechem Karibiku Německo, Berlín, Trop island Německo, Berlín, Reichstag Německo - Berlín - Tropické ostrovy tentokrát jako Oceánie Německo - Berlín - Potzdamer Platz, blok Arkaden, nejnovější výstavba
Německo - Berlín - Tropické ostrovy v nočním hávu Německo - Berlín - Tropické ostrovy, občerstvení
 Německo - Berlín - sochy za dómem
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 hodin od obchodu Lidovka u stanice metra C – Budějovická - východ ul. Olbrachtova, celodenní pobyt v Tropical Islandu ve 107 m vysoké hale, kde se před 100 lety vyráběly slavné vzducholodě Zeppelin, exotika oceánských ostrovů, tropického lesa, bílých pláží, hawaijská, karibská a africká show, plavecké a zážitkové bazény, tobogány, vířivky.

2.den

2. den: BERLÍN , návštěva historického centra Braniborská brána , Říšský sněm , Kurfüstendamm, Alexanderplatz, Neptunova kašna, dóm, třída Unter den Linden , BERLÍN , město budoucnosti a město muzeií, Evropské centrum, Židovské muzeum, muzejní ostrov (Pergamon muzeum). V prosincovém termínu: Berlín v čase adventu (jeden ze 44 berlínských adventních trhů) CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, zájmům skupiny a příp. aktuálním dopravním podmínkám.

Doprava

klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), videem nebo DVD

Ubytování

hotel typu ETAP, 2lůžkové pokoje vybavené sprchou a WC, telefonem i televizním přijímačem

Stravování

jednodušší bufetová snídaně: měkký sýr, džem, máslo, pečivo, müsli, káva, čaj, džus, mléko

Pojištění

není v ceně zájezdu, lze sjednat a zaplatit v ck za 84 CZK. V ceně je povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Orientační ceny vstupného

Ceny vstupného do aquaparku:
Dospělý od 24,50 €,
Děti do 3 let zdarma
Děti od 4–13 let od 17,50 €
Důchodci (nad 65 let) od 22,50 €

Kapesné

doporučujeme na vstupné 20 €

Poznámky

TROPICAL ISLAND: největší evropský aquapark, 6.600 m2 tropického ráje u Berlína . V bývalé základně sovětské armády nákladem 70 mil. EUR zůstal hangár, tak vysoký, že by se do ní vešla socha Svobody, a tak dlouhá, že by v ní mohla ležet Eiffelovka věž. Džungle na okraji Sprévského lesa přinesla zajímavou atrakci pro turisty a pracovní příležitost pro tisícovku lidí. Naleznete tady typické vesničky jako v Keni, Thajsku, na Borneu či Bali, písek je dovezený od moře, ochutnat tady můžete asijské, jihoamerické i africké speciality, můžete se vykoupat v jižním moři nebo zajít přes prales na chladnější stranu k laguně, kde je o 4 stupně méně. Máte-li dost lenošení u moře, dopřejte si třeba thajskou masáž, kurz jógy či samby. Nechte si naplést africké copánky nebo nakoupit tropické suvenýry. Dokonce se tady i opálíte, díky membráně propouštějící ultrafialové záření je tady simulováno sluneční světlo, které nechává rostliny růst a návštěvníkům umožní chytat bronz….
Teplota vzduchu 25–28oC, teplota vody 28–31oC, různé lázně a vířivky až 38oC.

*Bazén Jižní moře má 4.000 m2 a je dlouhý jako tři olympijské bazény. Písečná pláž je 7 m široká, stovky lehátek zvou ke karibskému lenošení, dá se tu plavat, šnorchlovat, řádit…
*Bazén Laguna Bali je replika pravé atmosféry z Bali. Pískovcové skály, dřevo, palmy, indonéské chatky… ideální místo pro děti. 2 tobogány, divoká voda, vířivky, vodopády, voda 31°C. Hloubka vody 1,35 m. večer je bazén magicky osvětlen a barvy světla se mění…
*Deštný prales uprostřed mezi bazény - džunglí vedou chodníčky v délce 1,1, km, kde se můžete procházet v plavkách mezi 500 druhy stromů 20.000 rostlinami za zvuku ptačího zpěvu a vůně kvetoucích orchidejí. Nechybí ani panoramatický výhled na celý areál. Denně probíhá několik show v tropické vesnici (Karibik, Havaj, Africká, Od Brazílie k Orientu…)
Více na www.my-tropical-islands.com.


|Zpět|

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: věrnostní slevy , zájezdy karnevaly a Velikonoce a zájezdy na květinové slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2018

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2018 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,