Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2018
| Zpět | jste zde: zájezdy 2018 > Rakousko > Čerti a lázně z Karibiku

B52-12 - Čerti a lázně z Karibiku

Adventní víkend v Salcbursku a Bavorsku s průvodem čertů a termálními lázněmi.
zobrazit podobné zájezdy
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, nocleh v hotelu* * * * se snídaní, průvodce

Základní cena nezahrnuje

pojištění, vstupné, večeři a všechny fakult. akce

Slevy

20% pro děti/mladistvé se 2 dospělými na pokoji

Příplatky

300 CZk jednolůžkový pokoj
450 CZK večeře v hotelu
84 CZK komplexní pojištění

úvodní popis

Letos zcela nový program - ale zůstávají čerti i Karibik !
Oblíbená adventní hitovka - troje skvělé adventní trhy v Halleinu, Hellbrunnu a Pasově , Tichá noc i divoká noc horských čertů, exotická slaná koupel jako v tropických mořích!

Rakousko - Schladming, Krampuslauf, největší průvod čertů na světě
Rakousko - Schladming, Krampuslauf, největší průvod čertů na světě Rakousko - Schladming, Krampuslauf Rakousko - Schladming, Krampuslauf Německo - Geinberg - Karibská laguna Německo - Geinberg - Karibská laguna, bazény se slanou vodou
Rakousko - Bad Geinberg - Karibská laguna, masáže
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1. den: odjezd z Prahy od Hlavního nádraží v 5.30 hodin, nástupní místa: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice (dle dohody i Chlumec nad Cidlinou), Poděbrady, Praha - Hlavní nádraží a Praha - Budějovická, dále při cestě tam variantně trasa Benešov - Tábor - České Budějovice anebo Dobříš - Příbram - Písek - České Budějovice, dle dohody možno zastavit i v Kaplici či Dvořišti, při cestě zpět Dobříš - Příbram - Písek - Strážný, další odjezdová místa dle dohody a aktuální situace (odjezdové místo uveďte na přihlášce do Poznámky), HALLEIN, město soli, adventní trhy v prostorách Staré saliny, historické centrum, po stopách Tiché noci . dům kantora F.X.Grubera, tvůrce melodie k Tiché noci , zařízený byt vč. kytary, na kterou se prvně hrála Tichá noc, v kostele jsou varhany, na které Gruber hrával, ubytování v BISCHOFSHOFENU, večer pro zájemce výjezd na čertovský běh - krampuslauf na kraji Salcburku , téměř 700 pekelníků

2.den

2. den: adventní trh na nádvoří zámku Hellbrunn, odpoledne Geinberg , termální lázně, koupání v Karibské laguně - minerální termální voda o teplotě až 36 °C ve vnitřních i vnějších termálních bazénech, venkovní bazén se slanou vodou ve stylu mořské laguny, pozoruhodná exotická atmosféra, saunový svět, v podvečer PASOV , adventní trhy před dómem, návrat do Prahy do půlnoci.

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, možnostem řidičů a aktuálním podmínkám v adventních místech. Od doby vydání tištěného katalogu, 1. listopadu 2011, došlo z organizačních důvodů k výrazné změně v programu. CK se omlouvá a přeje šťastný advent.

Doprava

Využíváme zájezdové autobusy s klimatizací, DVD, studené i teplé nápoje za Kč.
Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem. Odjezdové místo, kterému dáváte přednost, napiště prosím na přihlášce do Poznámky.
Pro 10 a více osob lze zajistit zdarma svozy z řady dalších měst - hlašte v CK.

Ubytování

* * * * hotel v Bischofshofenu (pokoje s příslušenstvím) se saunami

Stravování

snídaně formou bufetu

Pojištění

V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Poznámky

Podrobné programy a konečné ceny adventních zájezdů mohou být aktualizovány vzhledem k možným změnám podmínek v ubytování a místech na trase během roku.

Zajímavosti

Termální lázně Geinberg

V Geinbergu vyvěrá jeden z nejteplejších pramenů v Evropě. Termální voda o teplotě 100°C a pH 7,15 tryská z hloubky 2.100 m. Každou vteřinu vystoupá na povrch 24 litrů slané vody bohaté na hydrogenuhličitan vápenatý, chloridy, sodík a síru. Díky obsahu síry působí voda příznivě na kůži a dýchací ústrojí, zaručuje lepší prokrvení kůže a harmonizaci těla a ducha.

Lázně mají na ploše 3.000 čtverečních metrů vodní svět s bazény s vodou teplou 26 až 36°C, vířivky, chladné koupele, masážní trysky, vodní lehátka. Největší atrakcí je venkovní oválný bazén se slanou vodou ve stylu Karibské laguny. Vyvěrá zde voda z pravěkého moře s obsahem soli 3%, která působí velmi blahodárně na pokožku. Návštěvníkovi jsou dále k dispozici solária, masáže, speciální koupele a zábaly, saunový svět s 11 saunami a parními lázněmi. Nabízejí se sportovní a relaxační programy, vodní gymnastika a další možnosti využití volného času.


Pekelná shromáždění v alpských zemích

V rakouských Alpách již po 400 – 500 let chodí v čase kolem sv. Mikuláše lesní nebo koňští čerti, zvaní krampusové . Tradice, kdy se z otce na syna dědí staré vyřezávané dřevěné masky a kdy mladí chlapci oblékají zvířecí kůže, nasazují masku, přivazují na sebe obří zvonce a koňskými žíněmi trestají hříšníky, přitahuje každoročně desetitisíce turistů na tzv. krampuslaufy.

Velké krampuslaufy – průvody desítek čertovských družin předcházejí každoročně stovkám malých krampuslaufů, které probíhají po celém Rakousku. Nejdivočejší bývají tradičně čertovské běhy v Tyrolsku a také v Solnohradsku , směrem k Vídni se mírní. Horno- a dolnorakouské a vídeňské probíhají celkem pokojně a lze je doporučit i rodinám s dětmi.

Podklady ke stažení

stáhnout leták (pdf)Čerti z Karibiku


|Zpět|

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: věrnostní slevy , zájezdy karnevaly a Velikonoce a zájezdy na květinové slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2018

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2018 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,