Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2018
| Zpět | jste zde: zájezdy 2018 > Rakousko > Čerti z Karibiku 2017

927-17 - Čerti z Karibiku 2017

Adventní víkend v Salcbursku s průvodem čertů a termálními lázněmi.
zobrazit podobné zájezdy
Název Datum Datum návratu Dospělý od
72-726 02.12.17 03.12.17
3 200,-
Zrušeno zru
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

dopravu, 1 x nocleh v hotelu v okolí Salcburku vč. bufetové snídaně, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

pojištění, vstupné do objektů a lázní a vše co není zahrnuté v sekci "cena zahrnuje"

Slevy

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let

Příplatky

600 CZK jednolůžkový pokoj
84 CZK komplexní pojištění - včetně storna

úvodní popis

Oblíbená adventní hitovka - troje skvělé adventní trhy v Salcburku , Hellbrunnu a Pasově , divoká noc horských čertů, exotická slaná koupel jako v tropických mořích!

Rakousko - Schladming, Krampuslauf, největší průvod čertů na světě
Rakousko - Schladming, Krampuslauf, největší průvod čertů na světě Rakousko - Schladming, Krampuslauf Rakousko - Schladming, Krampuslauf Německo - Geinberg - Karibská laguna Německo - Geinberg - Karibská laguna, bazény se slanou vodou
Rakousko - Bad Geinberg - Karibská laguna, masáže
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1.den: odjezd v 6 hodin ráno, přejezd do Rakouska . SALCBURK , advent ve městě Mozarta, prohlídka historického jádra, lanovkou k středověké pevnosti Hohensalzburg, původní sídlo salcburských arcibiskupů, posezení v kavárně a slavné vánoční trhy před dómem, u letohrádku Mirabel, před Rezidencí i v pevnosti na kopci, ubytování v okolí Salcburku cca v 17 hodin. V 18.30 hodin odjezd na 3. největší krampuslauf - průvod čertů s cca 750 čerty.

2.den

2.den: celodenní relaxace v Karibské laguně v lázních Bad Geinberg . V podvečer závěrem adventní PASOV , starobylé kulturní město ve vánočním rouchu, barokní dóm sv. Štěpána, největší varhany na světě, zbytky opevnění, pozdně gotická radnice, pohled na Dolní a Horní hrad, výstava skla a porcelánu, vánoční trhy s typickou bavorskou atmosférou. Návrat zpět do ČR kolem 22 hodiny.

Doprava

Využíváme zájezdové autobusy s klimatizací, DVD, studené i teplé nápoje za Kč.
Časy odjezdů a místa nástupu budou klientům sděleny v informacích, které obdrží před odjezdem.

Ubytování

hotel v blízkosti Salcburku (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Stravování

snídaně formou bufetu

Pojištění

V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

Orientační ceny vstupného

lázně Geinberg : 25,60 EUR, vstup včetně saunového světa: 26,60 EUR

Poznámky

Podrobné programy a konečné ceny adventních zájezdů mohou být aktualizovány vzhledem k možným změnám podmínek v ubytování a místech na trase během roku a k aktuálnímu stavu adventních trhů.

Zajímavosti

Termální lázně Geinberg

V Geinbergu vyvěrá jeden z nejteplejších pramenů v Evropě. Termální voda o teplotě 100°C a pH 7,15 tryská z hloubky 2.100 m. Každou vteřinu vystoupá na povrch 24 litrů slané vody bohaté na hydrogenuhličitan vápenatý, chloridy, sodík a síru. Díky obsahu síry působí voda příznivě na kůži a dýchací ústrojí, zaručuje lepší prokrvení kůže a harmonizaci těla a ducha.

Lázně mají na ploše 3.000 čtverečních metrů vodní svět s bazény s vodou teplou 26 až 36°C, vířivky, chladné koupele, masážní trysky, vodní lehátka. Největší atrakcí je venkovní oválný bazén se slanou vodou ve stylu Karibské laguny. Vyvěrá zde voda z pravěkého moře s obsahem soli 3%, která působí velmi blahodárně na pokožku. Návštěvníkovi jsou dále k dispozici solária, masáže, speciální koupele a zábaly, saunový svět s 11 saunami a parními lázněmi. Nabízejí se sportovní a relaxační programy, vodní gymnastika a další možnosti využití volného času.


Pekelná shromáždění v alpských zemích

V rakouských Alpách již po 400 – 500 let chodí v čase kolem sv. Mikuláše lesní nebo koňští čerti, zvaní krampusové . Tradice, kdy se z otce na syna dědí staré vyřezávané dřevěné masky a kdy mladí chlapci oblékají zvířecí kůže, nasazují masku, přivazují na sebe obří zvonce a koňskými žíněmi trestají hříšníky, přitahuje každoročně desetitisíce turistů na tzv. krampuslaufy.

Velké krampuslaufy – průvody desítek čertovských družin předcházejí každoročně stovkám malých krampuslaufů, které probíhají po celém Rakousku. Nejdivočejší bývají tradičně čertovské běhy v Tyrolsku a také v Solnohradsku , směrem k Vídni se mírní. Horno- a dolnorakouské a vídeňské probíhají celkem pokojně a lze je doporučit i rodinám s dětmi.

Mapa k zájezdu


Zobrazit místo B76-14 - Čerti a lázně z Karibiku 2014 na větší mapě


|Zpět|

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: věrnostní slevy , zájezdy karnevaly a Velikonoce a zájezdy na květinové slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2018

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2018 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,