Postup při rezervaci přes online rezervační systém na webu

 • 1) Klikněte na tlačítko "Objednat" (hned vedle rozpisu termínu a ceny)
 • 2) Vyberte velikost pokoje (u většiny zájezdů lze vybrat z variant 1lůžkový, 2lůžkový,3lůžkový, příp. až 4lůžkový pokoj). Dle výběru pokoje se Vám automaticky vyplní počet osob a vynásobí základní cena zájezdu. (Pokud cestujete sami a přeje si doobsadit, zvolte variantu - 1lůžkový pokoj a do poznámky nám napíše „Prosím o doobsazení“. Možnost doobsazení je závislé na aktuálním stavu prodeje a destinaci. Zda bude nutné 1lůžkový příplatek uhradit či Vám budeme moci vyhovět bez příplatku, potvrdíme na přihlášku).
 • 3) Vyberte případné slevy a příplatky
 • V případě, že objednáváte více pokojů, vyberte typ prvního pokoje, vyberte si k němu slevy a příplatky a dále pod výčtem slev a příplatků klikněte na tlačítko "přidat pokoj" a stejné údaje vyplňte pro druhý pokoj (max. 5 pokojů).
 • 4) Vyplňte údaje o osobě - objednávající (pokud se osoba objednávajícího zájezdu neúčastní v následujících krocích bude mít možnost tuto skutečnost zohlednit viz bod 6) ).
 • 5) Klikněte na tlačítko "Pokračovat" V této chvíli se odešle Váš požadavek do systému a bude Vám automaticky vygenerována rekapitulace rezervace a dále zaslána zpět na Vámi uvedený email. Tímto je samotná rezervace provedena. Nově již není potřeba potřeba v došlém emailu nic potvrzovat. V následujícím kroku pokračujte ve vyplnění dalších cestujících osob.
 • 6) Vyplňte informace o cestujících osobách ve formuláři pod rekapitulací rezervace. Pokud sami jako objednávající/kontaktní osoba necestujete, zaškrtněte prosím políčko "Kontaktní osoba necestuje". Po zadání údajů o cestujících osobách stiskněte tlačítko "Uložit osoby". (pokud zatím cestující osoby nechcete vyplňovat, nebo nemáte potřebné údaje po ruce, můžete tak učinit později přechodem na odkaz v textu potvrzení rezervace, která Vám byla v bodě 5) zaslána na e-mail)
 • 7) Pokud vyplňujete cestují osoby pomocí odkazu ze zaslaného e-mailu, postupujte podle bodu 6) (pokud e-mail ve své e-mailové schránce nenaleznete, zkontrolujte také prosím složky "spam" nebo "nevyžádaná pošta"
 • 8) Připravujeme: U zájezdů, jejichž pořadatelem je GEOPS-CK je možné po Uložení osob využít službu ePlatba. Zákazník má tak možnost ihned uskutečnit převod platební branou, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Zákazník prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. CK GEOPS převede rezervaci do stavu "uhrazena záloha" resp. "uhrazeno". Ihned po přijetí potvrzení o úhradě a odešle zákazníkovi potvrzení a smlouvu o zájezdu s vyznačením platby. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
  Uzavřením smlouvy o zájezdu dává zákazník CK GEOPS souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které zákazník uvede při objednání, slouží výhradně pro potřebu CK GEOPS a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Po potvrzení rezervace v bodě 5) resp 6) se Vaše rezervace zapíše do systému a bude Vám zaslána přihláška k zájezdu. Tu je potřeba překontrolovat, podepsat a zaslat naskenovanou emailem, faxem či poštou zpět do CK.

Pokud byste měli s rezervací přes online systém problém, prosím zašlete potřebné údaje ke všem účastníkům (jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, datum narození, telefonický kontakt a požadavky na doplňkové služby) na email rezervace@geops.cz. Rezervaci vyřídíme za Vás a zašleme Vám přihlášku na email.

Platba zájezdu je rozdělena na 50% zálohu splatnou do 3 dnů po podpisu smlouvy a doplatek, který je splatný 40 dní před odjezdem. Informace o platbě zájezdu (VS - variabilní symbol a číslo účtu) naleznete v horní části přihlášky.

Platba je možné provést v hotovosti v CK (Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7),  bankovním převodem, vkladem v Komerční bance v hotovosti, na fakturu či poštovní poukázkou). Brzy také pomocí portálu ePlatby,

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Rezervační oddělení CK GEOPS

Cestovní kancelář GEOPS
*Specialista na Francii, Itálii, Alpské země a Maďarsko
* poznávací zájezdy a pobyty s výlety po celé Evropě

CK GEOPS, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7
Tel. : +420 266 710 104, Fax: +420 220 806 965
e-mail: geops@geops.cz, skype:olinageops