Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Adventní zájezdy > adventní zájezdy vlakem

Adventní zájezdy vlakem nebo s výletem vlakem 2020

Novinkou v nabídce CK GEOPS jsou zájezdy vlakem. Nabízíme i adventní zájezdy s dopravou vlakem, případně linkovými autobusy vlakové společnosti Leo Express. Nočním vlakem se lze dostat i do míst, která jsou jinak pro víkendové cesty příliš vzdálená, jako Kolín nad Rýnem , město s fantastickými památkami a muzei, které navíc o adventu ožívá řadou pěkných a nápaditých vánočních trhů. Lze si také vybrat mezi adventními zájezdy s výlety vlakem - zážitkovými jízdami po zajímavých železničních tratích. Jízdy zasněženou horskou krajinou, po tratích, které obdivuhodně překonávají výškové rozdíly či historickými vláčky přinášejí další poutavé zážitky na cestách za vánočními trhy a kouzlem adventu.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - vánoční výzdoba všude v ulicích.jpg
Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - vánoční výzdoba všude v ulicích.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Štýrsko - Weihnachtsmuseum Engerl.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Štýr - Bummerlhaus das Wahrzeichen .jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - St.Gilgen.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - předvánoční soumrak.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Schladming - Krampuslauf2.JPG Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Schladming - Krampuslauf.JPG Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Salzburg a pevnost Hohensalzburg nad městem.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - podvečer v bílém - Dachlandschaft der Altstadt.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Mondsee.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - kostel v bílém - Wallfahrtskirche Christkindl.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - historické centrum Vídně s katedrálou sv.Štěpána.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - Hellbrunn - je libo svařák.JPG Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - adventní motiv.jpg Adventní zájezdy vlakem - Rakousko - adventní den je krátký a slunce nízko.jpg Adventní zájezdy vlakem - Německo - Mnichov - adventní trhy.JPG Adventní zájezdy vlakem - Francie - Alsasko - čas předvánoční.JPG Adventní zájezdy vlakem - Francie - Alsasko - Colmar s adventní výzdobou.JPG


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Adventní zájezdy vlakem nebo s výletem valkem 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,