Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > Česká republika > 18. Skotské hry na zámku Sychrov a 8.Whisky slavnosti 2018

912-18 - 18. Skotské hry na zámku Sychrov a 8.Whisky slavnosti 2018

Jednodenní zájezd na Sychrov, Skotské hry a slavnosti Whisky, ochutnávky, tradiční hudba a tance, těžkoatletické soutěže i soutěže pro děti.
zobrazit podobné zájezdy
Název Datum Datum návratu Dospělý od
81-727 18.08.18 18.08.18
790,-
Poptat Odjeto ppt
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, průvodce

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění, vstupné na slavnost a vše, co není zahrnuto v položce cena zahrnuje

Příplatky

400 CZK - vstupné na slavnost
90 CZK - tuzemské cestovní pojištění

úvodní popis

Jednodenní zájezd na Skotské hry na zámek SYCHROV, slavnost Whisky s ochutnávkou několik set druhů skotské blended a single malt whisky , tradiční irská a skotská hudba, ukázka a výuka tradičních skotských tanců, tradiční skotské těžkoatletické soutěže (hod závažím, kládou a vrh kamenem…), děti si budou moci změřit své síly v dětských soutěžích, ukázka golfu, který patří společně s whisky a kiltem k národnímu "pokladu" Skotska , areál dravých ptáků s ukázky sokolnické soutěže

úvodní popis POD

Upozornění: cena jednodenních zájezdů po Čechách a Moravě je kalkulována pro odjezd z Prahy.

lákadla

zámek Sychrov - Skotské hry - slavnosti Whisky - ochutnávka skotské whisky- Česká kniha rekordů - britské historické automobily - Irská a Skotská tradiční hudba a tance - skotské těžkoatletické soutěže - soutěže pro děti - ZOO dravých ptáků

Česká republika - Sychrov - Skotské hry musí mít skotské kroje, dudáky a slavnostní zaqhájení
Česká republika - Sychrov - Skotské hry musí mít skotské kroje, dudáky a slavnostní zaqhájení Česká republika - Sychrov - Skotské hry, je libo ochutnat některou z desítek značek whisky (7.Whisky slavnosti jsou součástí her) Česká republika - Sychrov - Skotské hry, ukázka skotských lidových tanců Česká republika - Sychrov - Skotské hry, soutěž v nošení kamenů je jednou z disciplin těžkoatletických soutěží, zúčastnit se může každý, ale jednoduché to není Česká republika - Sychrov - Skotské hry, dudáci ze skupiny Bohemian Česká republika - zámecký park na Sychrově je rozsáhlý a okouzlující Česká republika - Sychrov - Skotské hry, při slavnostním zahájení nesmí chybět kilty Česká republika - Sychrov - součástí Skotských her je i 13. setkání britských historických aut Česká republika - Sychrov - Skotské hry, celý den zní z pódia skotská a také irská hudba v skotském i českém podání Česká republika - Sychrov - Skotské hry, můžete vidět i dokonalou repliku Spitfiru Mk.IXC Česká republika - Sychrov - Skotské hry, můžete vidět ukázky sokolníků, ale také třeba potkat výra v parku Česká republika - Sychrov - Skotské hry, tak kterou si vyberu na ochutnání Česká republika - Sychrov - Skotské hry, všude vládne neskutečná pohoda Česká republika - Sychrov - Skotské hry, tak tohle jinde neuvidíte, dokonalý stroj Velorex 16/350, dvoutaktní motor  z Jawy 350, maximální rychlost 85 km/h Česká republika - Sychrov - Skotské hry, tolik chlapů v sukních nikde jinde neuvidíte
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1. den: odjezd z Prahy v ranních hodinách, možné přistoupení po cestě, příjezd na zámek SYCHROV a účast na 18. Skotských hrách a 8. slavnosti Whisky, SYCHROV novogotický zámek rodu Rohanů z pohádky Zlatovláska, pohádkový park s malou ZOO dravců, tradiční irská a skotská hudba, ukázky, výuka skotských a irských tanců, tradiční skotské atletické soutěže,(hod závažím, kládou a vrh kamenem…), ochutnávky skotské whisky , dětské soutěže a hry, sokolnické ukázky, 11. setkání britských historických aut, zápis do České knihy rekordů, večer návrat

Doprava

klimatizovaným autobusem s prodejem nápojů

Pojištění

zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
cena zájezdu nezahrnuje tuzemské cestovní pojištění (obsahuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody). CK GEOPS nabízí svým zákazníkům tuzemské komplexní pojištění za příplatek.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif T+; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % z celkové ceny zájezdu, nejvýše však 8.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 200.000 Kč), úmrtí (max. 100.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

Orientační ceny vstupného

Vstupné na slavnost 400 CZK

Zajímavosti

Pokus o opětovný zápis do České knihy rekordů (Agentura Dobrý den), v počtu mužů oblečených do tradičních skotských kiltů, kostkovaných sukní či velkých plédů v jeden okamžik na jednom místě.
Historické ukázky návštěvníka her seznamují nejen s dobou dávno minulou, kdy naše území obývali keltské kmeny, ale i s dobou druhé světové války, jež jsou od počátku Skotských her Sychrov nedílnou součástí programu.
Součástí doprovodného programu 20. skotských her Sychrov bude 13. ročník setkání majitelů britských historických vozidel, kteří se svými naleštěnými krasavci představí v zámeckém parku. K vidění budou historické britské automobily všech značek a výrobců, které byly doložitelně vyrobené na britských ostrovech do roku 1977.
V areálu dravých ptáků se návštěvníci mohou seznámit s desítkami dravých ptáků (např. orel skalní, orel stepní, výr obrovský, sovice sněžná, káně bělochvosté, káně rudochvosté, atd.).
Je připravena větší prezentace golfové hry s možností vyzkoušet si držení hole či odehrání prvního míčku. Součástí prezentace je i soutěž v přihrávce na 50m pro příchozí a exhibiční souboj golfisty a lukostřelce v přesnosti střelby na 90m.
Děti si budou moci změřit své síly v dětských soutěžích, které sestávají jednak ze zjednodušených soutěží pro dospělé závodníky (např. hod kládou, hod kamenem, přetahování lanem, atd.), jednak z vlastních dětských soutěží, které jsou stejně jako v letech předchozích inspirovány skotskou historií.
Na hlavní scéně se od sobotního rána budou střídat přední skupiny hrající irskou a skotskou hudbu, a to jak z České republiky , tak i ze zahraničí.
Ve whisky stanu budou mít návštěvníci možnost ochutnat několik set druhů skotské blended a single malt whisky , stejně jako irské whiskey, či japonské, tchajwanské, české, americké, kanadské, waleské a dalších druhů whisky . Nabídka bude zahrnovat nejen základní řady jednotlivých distributorů, ale i whisky ze zrušených palíren či whisky starších ročníků.
Na Skotských hrách nesmí chybět ukázka a výuka tradičních skotských tanců v podání přední českých a slovenských tanečních skupin.
Tradiční skotské těžkoatletické soutěže jako například hod závažím do dálky, hod kládou,- vrh kamenem, farmářský běh a další.

Mapa k zájezdu

itinerář

Sychrov


|Zpět|

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: věrnostní slevy, zájezdy na karnevaly a Velikonoce a zájezdy na evropské slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2019

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2019 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,