Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > zajímavá místa > Erding

Erding - sezóna 2020

Termální aquapark nedaleko Mnichova vznikl kolem sirného pramene, který obsahuje též fluorid, vápník, draslík a hořčík, příznivě napomáhá především při revmatických obtížích, a bolestech meziobratlových plotének, k léčbě poranění a kožních neduhů. V hale kryté obrovskou skleněnou kupolí (největší v Evropě, dílo Josefa Wunda) rostou palmy a jiné trpické rostliny. K pohodě a uvolnění přispívají masážní lehátka, boční masážní proudy, vířivky, koryto s tekoucí vodou, jeskyně s vodopádem a masážními sprchami. Areál Galaxy představuje největší evropský svět tobogánů - je jich celkem 16, od pokojných až po velmi adrenalinové. Vital oáza s vířivkami, sluneční terasou a saunami slouží především k odpočinku a uvolnění. Saunový ráj. sestává z celkem 25 originálně pojatých saun a pár (tropická sauna, Villa Toscana, Stonehenge sauna, sauny na jezeře...)

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Německo - Erding, termální voda navrtaná 1983 při hledání ropy
Německo - Erding, termální voda navrtaná 1983 při hledání ropy Německo - termály Erding, saunový svět Německo - Bavorsko - termální lázně Erding, největší termály Evropy Německo - Erding - ráj skluzavek a tobogánů Německo - Bavorsko - termály Erding - saunový svět Německo - Bavorsko - Erding, termální vodä z hloubky přes 2.000 metrů Německo - Erding - skluzavkový ráj Galaxy Německo - Bavorsko - termální lázně Erding jsou otevřeny od roku 1999

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Erding - výpis zájezdů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Erding - výpis odejetých termínů 2019:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,