Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > zajímavá místa > karneval v Nice

karneval v Nice - sezóna 2020

Karneval v Nice je hlavní událostí zimní sezóny na Azurovém pobřeží (Francouzské riviéře). je doložen už ve středověku. Tehdy představoval lidovou slavnost, při níž se dobře jedlo a pilo a vládlo nespoutané veselí. V současnosti je mnohem složitější, získal umělecký ráz. Trvá déle než dva týdny. Hlavní oslavy neprobíhají už v úterý před Popeleční středou, ale o víkendech: každou sobotu během karnevalu probíhá odpoledne "bitva květin" s přehlídkou alegorických vozů okrášlených výtvory z květin (zejména mimóz, které květou velmi časně) a s hudbou a tancem, večer pak nastává karneval světe Carnevalesque illuminé s nočním korzem.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Fracie -  Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs
Fracie -  Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie -  Nice - večerní Karneval světel Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie - Nice - Karneval světel Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Franciwe - Nice - Les Batailles de Fleurs Francie -  Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie - Nice, -Karneval světel, pozor zelenina se blíží Francie -  Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie - Nice - Karneval světel, srandu si Francouzi dělají z národů i z politiků Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs, květiny všech druhů i barev Francie - Nice - Karneval světel Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs Francie - Nice, Karneval světel Francie - Nice - slavnost Les Batailles de Fleurs

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

karneval v Nice - výpis zájezdů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

karneval v Nice - výpis odejetých termínů 2019:

Francie - Menton - Corsi des Fruits d´Or, hele humr a zubatá ryba a všechno z citrusů
5denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x hotel (2lůžkové pokoje), průvodce

28.2.19 - 4.3.19
5 990,-
091-022
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,