Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > zajímavá místa > Sail

Sail - sezóna 2019, 2020

Jedním z pilířů historie, bohatství a nakonec i vzniku vlastního Holandska je mořeplavba. Vztah Holanďanů se v plné míře projeví jednou za 5 let na námořní slavnosti SAIL. K vidění je slavnostní průvod lodí, které pak z větší části zakotví v přístavu. Nejatraktivnější jsou desítky velkých plachetnic (nejméně se 3 stěžni) – ať to jsou brigy, brigantiny, barky, klipry či jak se všechny ty typy lodí jmenují. Doplňují je četné repliky historických lodí, parníky, některé moderní lodě a pak neuvěřitelné množství malých plachetnic od škunerů až po ty nejmenší oplachtěné lodičky.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Holandsko - Amsterdam, slavnost lodí Sail - romantika soli, větru na tváři a dálek
Holandsko - Amsterdam, slavnost lodí Sail - romantika soli, větru na tváři a dálek Holandsko - Amsterdam, slavnost lodí Sail - středověké lodi brázdící nejen Středozemní moře, ale i siré oceány Holandsko - Amsterdam - slavnost SAIL, vlevo Amerigo de Vespuci (Wiki - Vacio) Holandsko - Amsterdam - slavnost SAIL, válečné lodě Holandského námořnictva (Wiki-Waard) Holandsko - Amsterdam, slavnost lodí Sail, večerní ohňostroj se odráží na hladině přístavu Holandsko - Amsterdam - slavnost SAIL, Sedov přistává (Wiki-Takeaway) Holandsko - Amsterdam - slavnost SAIL, lodě Holandského námořnictva (Wiki-Waard)

zobrazit seznam zájezdů 2020
zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Sail - výpis zájezdů 2019:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Sail - výpis zájezdů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Sail - výpis odejetých termínů 2019:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,