Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > zajímavá místa > Tropical Island

Tropical Island - sezóna 2020

Největší evropský aquapark (6.600 m²) vznikl v obřím hangáru bývalé sovětské základny. Vytváří dokonale dojem tropických moří, laguny, pláží i pralesa. Písek je dovezený od moře, mezi bazény se nachází pravá džungle s kvetoucími orchidejemi a ptačím čiřikáním. Díky membráně propouštějící ultrafialové záření sem dopadá sluneční světlo, které nechává rostliny růst a návštěvníkům umožní chytat bronz jako ve volné přírodě. Naleznete tady i typické vesničky jako v Keni, Thajsku, na Borneu či Bali, lze ochutnat asijské, jihoamerické i africké speciality, dopřát si thajskou masáž, kurz jógy či samby, nakoupit tropické suvenýry.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Německo - Berlín - Tropické ostrovy , nacházejí se v bývalé hale na výrobu vzducholodí Zeppelin
Německo - Berlín - Tropické ostrovy , nacházejí se v bývalé hale na výrobu vzducholodí Zeppelin Německo - Berlín - Tropické ostrovy s nádechem Karibiku Německo - Berlín - Tropické ostrovy tentokrát jako Oceánie Německo - Berlín - Tropické ostrovy v nočním hávu Německo - Berlín - Tropické ostrovy, v bývalé hale na výrobu vzducholodí zeppelin Německo - Berlín - Tropické ostrovy, občerstvení
 Německo - Berlín - Tropické ostrovy Německo - Berlín - Tropické ostrovy

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Tropical Island - výpis zájezdů 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Tropical Island - výpis odejetých termínů 2019:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,