Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Bilbao

Eurovíkendy 2020 - Bilbao

Bilbao je významných střediskem Baskicka a od pol. 19.století kvetoucí průmyslové město. Turisticky vyhledávané je pro své staré město casco viejo u řeky ze 14. století s katedrálou. Hlavní zájem je ale o jedinečná muzea a galerie (hl. Archeologické a Etnografické muzeum, Museo de Bellas Artes s malířskými díly od 12. st. po modernu a architektonicky jedinečné Guggenheim Bilbao ). Bilbao si získává jméno vyhledávaného velkoměsta na eurovíkendy a na cesty za uměním.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Španělsko -  Baskicko - Bilbao - basilika de Nuestra Señora de Begoña
Eurovíkendy - Španělsko -  Baskicko - Bilbao - basilika de Nuestra Señora de Begoña Eurovíkendy - Španělsko - Baskicko - Bilbao - Guggenheimovo muzeum Eurovíkendy - Španělsko - Baskicko - Bilbao - město je ozdobeno četnými moderními sochami - Matka Louise Bourgeoise Eurovíkendy - Španělsko - Bilbao - klášter u katedrály Eurovíkendy - Španělsko - Bilbao - Gugenheimovo muzeum, symbol města


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Bilbao - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Bilbao - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Bilbao - související články:

Bilbao

Bilbao - kulturní i průmyslové středisko španělského Baskicka . Návštěvníky přitahuje jak historické jádro se středověkými a renesančními památkami, tak originální moderní architektura a významná muzea umění. Eurovíkend v Bilbau skutečně stojí za to.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,