Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Benátky a okolí

Eurovíkendy 2020 - Benátky a okolí

Eurovíkend v Benátkách, pohádkovém městě mnoha kanálů a ostrovů. Na pěších vycházkách i plavbách po vodě si prohlédnete vše, co tohle nevšední místo nabízí - skvostný chrám San Marco a Dóžecí palác , nádherné paláce podél Canalu Grande vystavěné přímo nad vodou, uličky nad menšími kanály, starou židovskou čtvrť, ostrov skla Murano i barevné domky ostrova Burano , večerní atmosféru náměstí San Marco . Eurovíkend ve velkoměstě bez aut, všude jen lodě a gondoly . Za návštěvu stojí muzea a galerie i zahrady u Arsenalu. Během eurovíkendu můžete také navštívit festival umění La Biennale nebo vyhlášené slavnosti - karneval nebo regatu.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Itálie - Benátky - San Marco
Eurovíkendy - Itálie - Benátky - San Marco Eurovíkendy - Itálie, Benátky, interiér San Marco Eurovíkendy - Itálie, Benátky, gondoly Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Arsenál Eurovíkendy - Itálie, Benátky, San Marco a dóžecí palác Eurovíkendy - Itálie, Benátky, kampanila Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Dožecí palác Eurovíkendy - Itálie - Benátky - Dožecí palác, detail Noemova opilství Eurovíkendy - Itálie - Benátky - Ponte Rialto, nejstarší most přes Canal Grande, dokončen 1591, autor Antonio da Ponte Eurovíkendy - Itálie, Benátky Eurovíkendy - Itálie, Benátky, ostrov Murano Eurovíkendy - Itálie, Benátky, palác Dario Eurovíkendy - Itálie, Benátky, palác Eurovíkendy - Itálie, Benátky, kostel Frari, Tizián Eurovíkendy - Itálie - Benátky - Regata Storica, plavba po Canale Grande Eurovíkendy - Itálie, Benátky, karnevalová maska Eurovíkendy - Itálie - Benátky - San Marco, detail hlavního portálu Eurovíkendy - Itálie - Benátky - Ponte dei sospiri (tzv. Most vzdechů) Eurovíkendy - Itálie, Benátky, kanál Eurovíkendy - Itálie - Benátky - karneval, rej masek v ulicích Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Canal Grande Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Arsenál va středověku největší výrobna zbraní v Evropě Eurovíkendy - Itálie, Benátky, gondolier Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Murano, sklárna Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Murano, sklo Eurovíkendy - Itálie, Benátky, Burano, barevné domky u kanálu Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Padova, bazilika Santa Giustina Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Padova, Giottovy fresky Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Verona, balkon tak dobře známý z Julie a Romea Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Verona Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Ferrara Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Padova, nádvoří baziliky Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Vicenza, Palazzo della Ragione Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Burano Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Vicenza, Teatro Olimpico Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, vila Foscari v malcontentě u Mestre Eurovíkendy - Itálie - Benátky - karneval Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Murano - kostel Santa Maria e  San Donato, ze 7. stol, přestavěný v 9.stol a pak 1040 Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Castelfranco Veneto, hradby starého města Eurovíkendy - Itálie, Benátsko, Cittadela, brána Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Burano Eurovíkendy - Itálie - Benátsko - Torcello, katedrála Santa Maria Assunta a kostel Santa Fosca Eurovíkendy - Itálie - Benátky - 55.Bienále


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Benátky a okolí - výpis zájezdů:

Itálie - Benátky - 55.Bienále, jeden z exponátů (foto Petra Havlíčková)
4denní zájezd, doprava letecky | Itálie
Cena zahrnuje:

zpáteční letenku Pha-Venezia-Pha, transfer na hotel, 3x hotel (2lůž. pokoje) se snídaní, průvodce, pojištění CK

25.7.20 - 28.7.20
14 990,-
001-058
Itálie - Benátky - slavnost gondol na Grand Canale v Rialtu
5denní zájezd, doprava autokarem | Itálie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje) se snídaní, průvodce, pojištění CK

3.9.20 - 7.9.20
5 890,-
001-061
Itálie - Benátky - kopule chrámu San Marco z kampanily
5denní zájezd, doprava autokarem | Itálie
Cena zahrnuje:

doprava autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje) se snídaní, průvodce, pojištění CK

25.9.20 - 29.9.20
5 690,-
001-062
7.5.20 - 11.5.20 5 690,- 001-060 ppt


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Benátky a okolí - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Benátky a okolí - související články:

Památky Benátek

Přehled hlavních benátských památek a zajímavých míst aneb co byste v Benátkách rozhodně neměli minout. město na Laguně si zasluhuje delší návštěvu, aby byl čas skutečně na všechno - ideální je eurovíkend.

Slavní malíři Benátek

Do umělecké historie Benátek se zapsali zlatým písmem malíři tzv. benátské školy. Stejně jako Řím a Florencie i Benátky patří mezi největší skvosty světové pokladnice architektury a výtvarného a sochařského umění a působili zde významní italští umělci. Na poznávacích zájezdech a eurovíkendech do Benátek a Benátska je jejich dílům právem věnovaná velká pozornost.

Vína a gastronomie kraje Benátsko

Benátsko je nejen rájem pro milovníky kultury, ale i pro gurmány. Benátsko je po staletí typickým zemědělským regionem a místní pokrmy si stále zachovávají chuť a vůní přírodních přísad. Benátská vína soave, bardolino, valpolicella a prosecco si získala renomé po celém světě. Na poznávacích zájezdech a eurovíkendech se určitě najde čas na to, seznámit se s některými lahůdkami Benátska.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,