Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Barcelona

Eurovíkendy 2020 - Barcelona

Barcelona – jedno z největších španělských měst a hlavní město kraje Katalánsko , to je to pravé pro letecké eurovíkendy. Barcelona , to jsou staletí historie, katalánské tradice i moderna. Najdeme tu vznosné gotické stavby a středověké domy, i pozoruhodnou architekturu z počátku 20. století, zejména originální stavby Gaudího , nachází se tu významná muzea umění, velká zoologická zahrada, největší evropské akvárium, olympijská vesnice a stadion upomínají na olympiádu z r. 1992. Na to vše bude během eurovíkendu čas, je potřeba také ochutnat speciality místní gastronomie - např. chuťovky tapas a španělská vína. A možná o eurovíkendu zažijete i některou z velkolepých slavnosti - fiest. Eurovíkend v Barceloně si můžete zpestřit také návštěvou nedalekého kláštera Montserrat , proslulého poutního místa.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Parc Industrial
Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Parc Industrial Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Sant Pau del Camp Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona - průčelí Casa Batlló Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona - Casa Batlló, autor Antoni Gaudí, jedna z perel světové moderní architektury Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Sagrada Familia Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Sagrada Familia, boční loď Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, park Guell Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, cassa Terrades Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona - Casa Mila, A.Gaudí, 1906-10 v zvláštní okouzlující secesi A.Gaudího Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, Placa dÉspanya, cihlové zvonice Eurovíkendy - Španělsko, Barcelona, živá socha Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona, noční bulvár La Rambla Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona -  Parc Industrial Eurovíkendy - Španělsko - Barcelona - Parc de Joan Miró, Dona i Ocell (Žena a pták)


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Barcelona - výpis zájezdů:

Španělsko - Barcelona - Casa Mila, A.Gaudí, 1906-10 v zvláštní okouzlující secesi A.Gaudího
4denní zájezd, doprava letecky | Španělsko
Cena zahrnuje:

leteckou přepravu Praha - Barcelona - Praha, letištní taxy a poplatky, odbavení 1 zavazadla, transfer z/na letiště, 3x ubytování v hotelu, 3x snídani, průvodce, pojištění CK

8.10.20 - 11.10.20
13 990,-
002-123


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Barcelona - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Barcelona - související články:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,