Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Milán

Eurovíkendy 2020 - Milán

Milán – druhé největší italské město, proslulé architektonickými památkami a oblíbený cíl pro poznávací zájezdy i eurovíkendy. V klášteře Santa Maria lze na vlastní oči spatřit Leonardovu Poslední večeři (památka UNESCO). Na náměstí Piazza Duomu se skví jedna z nejkrásnějších katedrál světa, významnou památkou je románský kostel svatého Ambrože. Milán proslul také jako město módy a dobré obuvi, a proto se sem s oblibou jezdí na nákupy. Nikde jinde nenajdete podobnou nabídku jako právě zde, např. v nákupních centrech jako Giorgio Armani, Ralph Lauren atd. Během eurovíkendu budete mít čas všechno si projít.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Itálie - Milán - ze střechy katedrály se otevírá pohled na celé město
Eurovíkendy - Itálie - Milán - ze střechy katedrály se otevírá pohled na celé město Eurovíkendy - Itálie, Lombardie, Milán, Leonardo Poslední večeře Eurovíkendy - Itálie - Milán - kouzlo vodotrysků před Castello Sforzesco Eurovíkendy - Itálie, Miláno, Galleria Vittorio Emanuelle Eurovíkendy - Itálie - Milán - ze střechy katedrály - čtvrť Porta Nuova, zleva Torri Gemini, Torre Garibaldi, Bosco Verticale, T.Solaria, Alianz Torre a  Torre Diamantino Eurovíkendy - Itálie - Milán - bazilika sv.Ambrože, 8.stol, přestavěna 1080-1144 Eurovíkendy - Itálie - Milán - dóm, největší gotická katedrála na světě, 1386-1577, ale úplně dokončena až 1858, fasáda návrh 1580 Pellegrino Tibaldi Eurovíkendy - Itálie - Milán - Pinacoteca di Brera, Madona na trůnu, B.Montagna, 1499, detail anděle - hudebníka Eurovíkendy - Itálie - Milán - budova opery La Scala, 1776-8, dala postavit Marie Terezie, císařovna rakouská Eurovíkendy - Itálie - Milán - ze střechy katedrály, vlevo výšková budova Torre Velasca, 1954, G.Boniti a kol. Eurovíkendy - Itálie - Milán - kostel Santa Maria delle Grazie, stavba Bramanteho Eurovíkendy - Itálie - Milán - původní baptisterium na místě dómu, centrální bazének cca 80 cm hluboký kde se křtilo Eurovíkendy - Itálie - Milán - Castello Sforzesco, Torrione di Santo Spirito Eurovíkendy - Itálie - Milán - dóm, křtitelnice, P.Tibaldi, pohled na výzdobu stříšky se sv.Petrem Eurovíkendy - Itálie - Milán - Pinacoteca di Brera - Polyptych sv.Lukáše, detail, sv.Jeroným, A,Mantegna, 1453-4, tempera Eurovíkendy - Itálie - Milán - Galerie Vittorio Emanuele II, hl. vstup postaven jako triumfální oblouk Eurovíkendy - Itálie - Milán - La Scala, otevřeno roku 1776 Eurovíkendy - Itálie - Milán - Castello Sforzesco,  Cortile della Roccheta Eurovíkendy - Itálie - Milán - v Galerii V.Emanuelle II. stále kypí životem a ruchem Eurovíkendy - Itálie - Milán - Pinacoteca di Brera - Pieta, Giovanni Bellini, 1465-70 Eurovíkendy - Itálie - Milán - La Scala, foyer osvětlují křišťálové lustry Eurovíkendy - Itálie - Milán - muzeum La Scally, pianoforte Steinway, 1883, pro Franze Liszta Eurovíkendy - Itálie - Milán - bazilika sv.Ambrože, základem amba (1196) je římský sarkofág Eurovíkendy - Itálie - Milán - Pinacoteca di Brera - Klanění králů, Correggio, 1516-7 Eurovíkendy - EItálie - Milán - Galerie V.Emanuela, kdo se býkovi (symbol Turína) otočí na koulích, ten bude mít štěstí. Ale pozor - musí se pravou nohou a 3x.


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Milán - výpis zájezdů:

Itálie - Milán - La Scala, otevřeno roku 1776
5denní zájezd, doprava autokarem | Itálie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x hotel se snídaní, průvodce

18.11.20 - 22.11.20 6 890,- 002-078 vyp


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Milán - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Milán - související články:

Milán, město italského Severu

MILÁN (italsky Milano ) je druhé největší italské město, hlavní město oblasti Lombardie a provincie Milano . Je slavné jako město obchodu, bank a módy, jako sídlo opery La Scala a fotbalových klubů AC a Inter Milán . Nachází se v něm velká gotická katedrála a řada dalších památek. Právem se mu na poznávacích zájezdech do severní Itálie věnuje pozornost, zaslouží si delší návštěvu, nejlépe eurovíkend.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,