Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Stockholm

Eurovíkendy 2020 - Stockholm

Eurovíkend Stockholm - hlavní město Švédska se rozkládá mezi pevninou a mořem a na mnoha ostrovech propojených mosty. Během eurovíkendu bude čas projít si četné památky historického centra, navštívit pozoruhodný Skansen - první muzeum v přírodě Evropy, významný muzea, malebné ostrovy, parky, tržnici s rybími delikatesami... A o eurovíkendu lze podniknout i výlet k nedalekému královskému zámku Drottningholm se zahradami a na rekreační ostrov Sandhamn .

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - radnice (Stadshuset), 1911-23, zde se udělují Nobelovy ceny
Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - radnice (Stadshuset), 1911-23, zde se udělují Nobelovy ceny Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - Drottningholm, Čínský pavilon Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - čtvrt Sodermalm leží celá na ostrově zvaném Ason Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - Riddarhomskyrkan,  pohřební kostel švédských králů Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm, vyhlídka na Gamla Stan Eurovíkendy - Švédsko - Stockholm - Vasa museum


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Stockholm - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Stockholm - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Stockholm - související články:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,