Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Eurovíkendy > Valencia

Eurovíkendy 2020 - Valencia

Valencia , třetí největší město Španělska , je jako dělaná pro eurovíkendy. Proslula jako město umění a vědy. Najdeme tu architekturu gotickou, renesanční, secesní i zcela moderní. O eurovíkendu můžete navštívit muzeum malířství (valencijské umění 14.-15. st., Bosch, Goya, El Greco, Murillo), institut moderního umění, mořské akvárium, významné planetárium, interaktivní muzeum vědy, muzeum keramiky, zajít si do atraktivní tržnice... Město kypí pouličním životem a rušnou zábavou, četné restaurace nabízejí jídla z tradiční gastronomie. Eurovíkend ve Valencii rozhodně nebude nudný!

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Eurovíkendy - Španělsko - Valencia - věže kostela sv.Kateřiny
Eurovíkendy - Španělsko - Valencia - věže kostela sv.Kateřiny Eurovíkendy - Španělsko - Valencia - slavnosti Fallas 2010 Eurovíkendy - Španělsko - Valencia - slavnosti Fallas jsou plné světel


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Eurovíkendy 2020 - Valencia - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Eurovíkendy 2021 - Valencia - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Eurovíkendy Valencia - související články:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,