Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > Evropské slavnosti > Karnevaly a čarodějnice

Evropské slavnosti 2018, 2019 - Karnevaly a čarodějnice

Karnevaly i čarodějnice jsou slavnosti a festivaly plné radosti a bujarého veselí. Masopust ani není potřeba blíže představovat. S námi můžete okusit neopakovatelnou atmosféru nejslavnějšího karnevalu v Benátkách , zúčastnit se veselého  karnevalu Busójárás v Moháči anebo jet vstříc přicházejícímu jaru na Azurové pobřeží v čase karnevalu v Nice a na Toskánské pobřeží na slavný karneval ve Viareggiu  či se nechat okouzlit květinovým karnevalem na Madeiře . Benátský karneval i slavnost Busójárás jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

A čarodějnice ? Máte možnost jet přímo do kraje čarodějných rejů, romantického pohoří Harz , kde potkáte na každém rohu divoženky s košťaty a pekelníky v kostýmech a v každém větším městě probíhají večer veselé slavnosti s pestrým programem.

Zajímají vás i další Evropské slavnosti?

Zajímavé články:
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Karnevaly a čarodějnice - Německo - Harz - Weinigerode, malá čarodějka
Karnevaly a čarodějnice - Německo - Harz - Weinigerode, malá čarodějka Karnevaly a čarodějnice - Německo - Harz - Quedlinburg, figury a figurky čarodějnic zdobí domy i nároží Karnevaly a čarodějnice - Německo - Harz - Weinigerode, čarodějnické slavnosti Karnevaly a čarodějnice - Itálie - Benátky - festival plný masek a exotiky Karnevaly a čarodějnice - Itálie - Benátky - okozlující masky Karnevaly a čarodějnice - Itálie - Benátky - karneval, ožívají staré postavy italských frašek Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Mohács - tradiční lidové masky na masopustních slavnostech Busojárás Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Székesfehérvár - Órajátek, zvonkohra s postavami z maď.dějin zní každé 2 hodny Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Moháč - slavnosti Busójárás, masky symbolizují plodivou sílu Přírody Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Moháč - slavnosti Busójárás, chorvatská lidová kapela Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Moháč - slavnosti Busójárás, mladí muži oblečení do ovčích roun s maskami Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Villánykövesd, vinné sklípky ve 3 úrovních patří mezi národní památky Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Harkány - termální lázně s bazény a vířivkami Karnevaly a čarodějnice - Maďarsko - Moháč, slavnost Busójárás, chorvatští busó se zdobí ukořištěnými dívčími pentlemi. Karnevaly a čarodějnice - Francie - Nice, slavnost Les Batailles de Fleurs, drak ze kterého jde hrůza Karnevaly a čarodějnice - Francie - Nice, slavnost Les Batailles de Fleurs Karnevaly a čarodějnice - Francie - Nice, slavnost Les Batailles de Fleurs Karnevaly a čarodějnice - Francie - Nice, Karneval světel, opilci všech zemí... Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton, Citrusové korzo Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton - Corsi des Fruits d´Or, hele humr a zubatá ryba a všechno z citrusů Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton, Jardins des Lumieres, a je tu i velryba Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton, Corsi des Fruits d´Or, královna všech mušlí Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton, Citrusové korzo, přiskákal i citrusový klokan Karnevaly a čarodějnice - Francie - Menton, Corsi des Fruits d´Or, pestré barvy a hezká děvčata Karnevaly a čarodějnice - Francie - Brignoles - slavnost Médievales v atmosféře středověku (foto p.Holík) Karnevaly a čarodějnice - Francie - Brignoles - slavnost Médievales  (foto p.Holík) Karnevaly a čarodějnice - Francie - Brignoles - slavnost Médievales, vystoupení komediantů  (foto p.Holík)

Prohlédněte si i další typy zájezdů na Evropské slavnosti podle zaměření:


|Zpět|

Evropské slavnosti 2019 - Karnevaly a čarodějnice - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Evropské slavnosti 2019 - Karnevaly a čarodějnice související články:

Benátský karneval

Karneval v Benátkách patří k nejproslulejším slavnostem Evropy a každoročně přitahuje tisíce turistů. Poznávací zájezdy do Benátek v čase karnevalu proto patří k těm nejoblíbenějším.

Masopustní festival „Busójárás“ v Mohácsi

Lidová masopustní veselice Busójárás v Moháči patří k nejzajímavějším karnevalovým slavnostem Evropy. Narozdíl třeba od Benátska je to karneval velice lidového rázu s prastarými kořeny, jehož původním významem je vítání blížícího se jara.

Karneval citrusů – masopust na Azurovém pobřeží

Karneval na Azurovém pobřeží je pojatý jako slavnost citrusů. Vrcholem je průvod alegorických vozů se sochami z citrónů, pomerančů a a mandarinek a poté ohňostroj. Celá slavnost má pestrý program s hudebními a tanečními vystoupeními a spoustou doprovodných akcí.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,