Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Evropské slavnosti > Maďarsko

Evropské slavnosti 2020 - Maďarsko

V Maďarsku je možné navštívit různé slavnosti, zejména folklórní s přehlídkou pestrých krojů a barvitých lidových tradic. Velké oblibě se těší slavnosti vína , které se pořádají na jaře a v čase vinobraní v Tokaji, ale také slavnosti klobás v jižním Maďarsku , které jsou skutečným zážitkem, anebo karneval Busojárás v Moháči. Zážitky jiného druhu zase poskytuje karneval květin v Debrecenu. Návštěvu slavností je možné spojit také s koupáním v termálních lázních.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Evropské slavnosti - Maďarsko - Tokaj - lahve proslulého tokajského, vína které stojí za ochutnání
Evropské slavnosti - Maďarsko - Tokaj - lahve proslulého tokajského, vína které stojí za ochutnání Evropské slavnosti - Maďarsko - Moháč - slavnosti Busójárás, mladí muži oblečení do ovčích roun s maskami Evropské slavnosti - Maďarsko, Bekéscsaba, slavnost klobás Evropské slavnosti - Maďarsko - Debrecen - slavnost květin, z květů vytváří místní kouzelné figury a celé figurální scény Evropské slavnosti - Maďarsko - Tokaj - Tokajské slavnosti, u stánků můžete ochutnat množství různých druhů a odrůd vín Evropské slavnosti - Maďarsko - velikonoce v Hollókö - lidové kroje palócké menšiny Evropské slavnosti - Maďarsko -  Moháč, slavnosti Busójárás Evropské slavnosti - Maďarsko - Debrecen - slavnost květin s průvodem alegorických vozů

|Zpět|

Evropské slavnosti 2020 - Maďarsko - výpis zájezdů:

Maďarsko, Miskols-Tapolca, venkovní bazény termálního koupaliště
4denní zájezd, doprava autokarem | Maďarsko
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x penzion (2lůž. pokoje), 2x polopenze, vstupné na festival, ochutnávku tokajského vína, průvodce, pojištění CK

4.6.20 - 7.6.20
5 990,-
001-326
1.10.20 - 4.10.20
5 990,-
001-327
Maďarsko, Miskols-Tapolca, venkovní bazény termálního koupaliště
5denní zájezd, doprava autokarem | Maďarsko
Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, 4x hotel/penzion v blízkosti termálních lázní (2x v Egeru, 2x v Miskolc , 4x polopenzi, 1x celodenní pobyt v termálních lázních v Egeru, ochutnávku tokajského vína, průvodce, pojištění CK proti úpadku

27.5.20 - 31.5.20
9 390,-
001-665


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Evropské slavnosti 2021 - Maďarsko - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Evropské slavnosti 2020 - Maďarsko - vybrané články:

Maďarské slavnosti

Maďarské slavnosti patří jistě mezi ty nejkrásnější v Evropě a odrážejí bohaté kulturní dědictví uherských zemí. Některé z nich byly dokonce zařazeny mezi nehmotné dědictví UNESCO.

Maďarské slavnosti během roku - přehled

Maďarsko je středoevropskou zemí, kde se slavnosti – zvláště historické, folklórní, hudební a gastronomické - drží snad nejvíce. Na jaře vyhánění zimy a velikonoce, v létě různé festivaly, jezdecké a květinové slavnosti a zejména svátek sv. Štěpána, na podzim oslavy sklizně a vinobraní, v zimě advent a divadelní sezóna. Některé ze slavností můžete poznat na poznávacích zájezdech CK GEOPS.

Debrecen a festival „Květinové korzo

Debrecen (Debrecín), druhé největší maďarské město na jihu země blízko známého národního parku Hortobágy má bohatou historii a je proslulé svou gastronomií, termálními lázněmi a také početnými kulturními festivaly. Na poznávacích zájezdech CK GEOPS můžete zažít nejkrásnější z nich - karneval květin, květinové korzo a folklórní slavnost s hudbou a tanci.

Masopustní festival „Busójárás“ v Mohácsi

Lidová masopustní veselice Busójárás v Moháči patří k nejzajímavějším karnevalovým slavnostem Evropy. Na rozdíl třeba od Benátska je to karneval velice lidového rázu s prastarými kořeny, jehož původním významem je vítání blížícího se jara.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,