Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Zajímavé informace > Termály Bad Fussing

Informace - Termály Bad Fussing

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Německo - Bad Fussing  - termální lázně, vnitřní bazény
Německo - Bad Fussing  - termální lázně, vnitřní bazény Německo - Bad Füssing - Saunahof - 4 dřevěná stavení v selském stylu tvoří uzavřený komplex Německo, Bavorsko,Bad Fussing, termální lázně Německo -  Bad Füssing - termální lázně vhodné při léčbě pohybového ústrojí, např. revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře Německo - Bad Füssing - lázeňské městečko na Innu Německo - Bad Füssing - lázně  nabízejí relaxaci a odpočinek Německo - Bad Füssing - lázeňské městečko Německo - Bad Füssing - odpočinek v termální vodě Německo - Bad Füssing

Termály Bad Fussing

Bad Füssing

Atraktivní německé lázně se nachází ve spodním údolí řeky Inn v jednom z nejpřitažlivějších míst Bavorska , 30 km jižně od Pasova na hranicích s Rakouskem . Léčivá voda v lázních Bad Füssing se hodí zejména k léčbě pohybového ústrojí, např. revmatických onemocnění, artrózy, nemocí kloubů, bolestí páteře, dále léčení chronické bolesti a poúrazového stavu. Sirné horké zřídlo obsahuje sodík, hydrogen­uhličitany a chloridy s podílem fluoridu. Čisté a upravované lázeňské městečko s několika krásnými parky je ideální k večerním procházkám. Najdeme zde nepřeberné množství restaurací, kaváren i hospůdek, ve kterých se často konají večerní hudební vystoupení. Kulturní informační středisko také často pořádá divadelní představení a koncerty. V lázních Bad Füssing si svou dovolenou užije opravdu každý bez ohledu na věk či kondici. V městečku a jeho okolí se nachází různorodá síť cyklostezek (ve městě je k dispozici několik půjčoven kol) a turistických stezek. Oblíbené jsou i páteční dopolední trhy. Věhlas lázním zajistily především tři obrovské termální komplexy, díky nimž jsou Bad Füssing největšími lázněmi v Evropě. Je zde 10.000 m2 termální vodní plochy a 80 termálních bazénů.

Lázně 1 - Therme I.

- 12 různých venkovních i vnitřních bazénů s různou teplotou (29-42°C), masážními tryskami, sirné lázně atd.

- Saunahof: 4 dřevěná stavení v selském stylu tvořící uzavřený komplex. Jsou zde nejrůznější sauny, páry, aromatické sauny, sauna se senem, velký termální whirlpool, studený bazének s vodopádem, termální kašna, relaxační místnosti a odpočinková místnost s vodními postelemi, čítárna s krbem, masáže, terapie.

- restaurace a velká louka s lehátky.

Lázně 2 – Therme II. (Europa Therme)

- 3000 m2 termální vodní plochy.

- 120 m dlouhý kanál se silným proudem s proměnlivou rychlostí, 5 vnitřních termálních bazénů, sirné lázně, 10 venkovních termálních bazénů, 40 masážních vodních lehátek v bazénech, 4 bazénky s masážními tryskami, bazén s atrakcemi.

- Saunaparadise: plocha 1000 m2, 3 finské sauny, bylinková pára, 3 parní jeskyně, vířivka a masážní bazének, studený bazének, rasul (pára s peelingovým jílem natírajícím se na celé tělo), solárium, balkón s lehátky, terasa, relaxační místnost, bar.

- kavárna s terasou, internetová kavárna (pro hosty internet zdarma), střešní zahrada, louka s lehátky.

Lázně 3 - Johanesbad

- 4500 m2 termální vodní plochy.

- vlastní termální minerální voda z hloubky 1.060 m (pramen Johannesquelle).

13 vnějších a vnitřních bazénů - sirný bazén, vulkánový vířivý bazén, bazén s mořskými vlnami, hypertermální bazén (léčení revma, 39°C), plavecký bazén s chladnější vodou (24-30°C), Kneippův studený bazének (lázeň nohou).

- Saunawelt: místnosti jsou upraveny dle různých stylů - osmanská komnata (50°C), indická aromatická pára (46°C), římské tepidárium (50°C), 2 finské sauny (85°C a 90°C), inhalační pára s pramenitou vodou (60°C), iglú - ledová jeskyně, relaxační zóny, solária atd.

Poznámka: vstup do lázní není umožněn dětem do 3 let.

| Zpět |
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,