Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Zajímavé informace > CK GEOPS – nabídka poznávacích zájezdů

Informace - CK GEOPS – nabídka poznávacích zájezdů

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení

CK GEOPS – nabídka poznávacích zájezdů

Středobodem nabídky poznávacích zájezdů CK GEOPS nadále zůstávají tyto tři pozoruhodné země: Francie , Itálie a Maďarsko . Řada zájezdů do Francie a Itálie se objevuje po léta pravidelně v katalogu CK GEOPS, aniž by bylo zapotřebí je výrazně měnit. Můžete s námi navštívit prakticky celou Francii – objevovat její rozmanité kraje jeden po druhém na poznávacích zájezdech, jejichž programy se téměř nepřekrývají. Také nabídka zájezdů do Itálie je velmi pestrá. V současnosti přibylo víc zájezdů do Toskánska – půvabného kraje, jemuž vévodí jedno z nejkrásnějších měst – Florencie , a kde se dá nalézt mnohé, co lze označit za „to nejlepší z Itálie .“ A k tomu bezpochyby patří kromě památek a krajiny také vína a gastronomie. Na toto téma vznikl i speciálně zaměřený zájezd Gurmánské Toskánsko a oblast Chianti. Vedle klasických zájezdů do Říma lze podniknout poznávací zájezdy do dalších míst kraje Lazio , který je kupodivu spíše opomíjený, ačkoliv leží v blízkosti hlavního města. Že je tomu tak zcela neprávem, o tom se přesvědčíte v okouzlujících renesančních zahradách , při prohlídce památek dávné etruské kultury a možná i na půvabných květinových slavnostech ve Viterbu. V nabídce je tradičně i zájezd na samý jih Itálie , do Kalábrie a Apulie s koupáním každý den, spoustou památek, procházkami v národních parcích a seznámením s gastronomickými zajímavostmi těchtopozoruhodných krajů. Různé poznávací zájezdy do Maďarska míří za teplem a pohodlí termálních lázní, krásami metropole Budapešť, za nebojácnými pastevci maďarské puszty a jejich stády koní a bílého rohatého dobytka, za pozoruhodným folklórem na mnoha místech země.

 Vedle těchto zemí si lze vybírat z řady poznávacích zájezdů do Velké Británie a Irska , na Pyrenejský poloostrov, do Skandinávie i na Balkán – zastoupeny jsou prakticky všechny země. Ke klasikám katalogu patří zájezdy do Polska , především do Krakova a do Osvětimi . V poslední době přibývá zájezdů do Německa a Rakouska , které už dávno nejsou jen tranzitními zeměmi – obě ukrývají množství krás a jsou snadno dostupné – lze do nich podniknout zájezd na víkend nebo i na jeden den. Oblíbenou destinací CK GEOPS je Slovinsko – země sice malá, ale neobyčejně bohatá na přírodní krásy i památky. Proto vám do ní nabízíme hned několik zájezdů s poznáváním, turistikou i koupáním v moři a termálech.

K trendům sezóny patří víkendy a prodloužené víkendy – cenově přijatelné krátké zájezdy téměř nebo zcela bez čerpání dovolené. Tyto víkendy vám nabízejí spoustu zážitků – oblíbené jsou wellness víkendy v termálních lázních Maďarska , Rakouska i Německa , zájezdy za uměním s návštěvami významných galerií či za aktuálními výstavami, víkendy se slavnostmi vinobraní, ale i jinými veselými a pestrými svátky. Stále oblíbenější jsou zájezdy za zahradami a květinovými slavnostmi – ať už v zahradnickém Holandsku nebo na květinová korza rakouské Solné komory , Tyrolska , maďarského Debrecenu, na zahradnický festival v dolnorakouském Tullnu aj. Dlouhodobé oblibě se těší adventní víkendy.

Nabízíme ale také zájezdy mimo Evropu, za vzdálenější exotikou. Můžete si tak vybrat mezi zájezdy na Blízký i Dálný východ, do Indie a na Srí Lanku , na americký kontinent – do Spojených států , Mexika i do vzdáleného Peru .

Mnoho krásných zážitků z cest přeje CK GEOPS.

| Zpět |
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,