Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Zajímavé informace > Termály Geinberg

Informace - Termály Geinberg

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna, termální bazény s vodou 26-36°C teplou
Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna, termální bazény s vodou 26-36°C teplou Rakousko -  Bad Geinberg, Karibská laguna, místo oddychu a příjemné relaxace Rakousko -  Bad Geinberg, Karibská laguna Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna, lázně otevřeny 1998 Rakousko - Karibská laguna, venkovní bazény, termmální pramen má teplotu téměř 100°C Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna, v perličkové lázni Rakousko - Bad Geinberg, Karibská laguna

Termály Geinberg

Lázně v Geinbergu vznikly kolem jednoho z nejteplejších pramenů v Evropě (přibližně 100°C). Voda je bohatá na sodík, hydrogenuhličitany, chloridy, síru a různé minerální látky. Díky obsahu síry působí příznivě na kůži a dýchací ústrojí, zaručuje lepší prokrvení kůže a harmonizaci těla a ducha. Lázeňské centrum v sobě zahrnuje tři vodní areály o celkové rozloze 3000 m²: termální, osvěžující a slaný. Všechny bazény jsou přístupné po celý rok. Teplota vody se pohybuje v rozmezí od 28 do 36°C. Hostům jsou k dispozici rovněž vířivky, masážní sprchy, vodní lehátka a osvěžující chladné koupele. odpočinout si a uvolnit se mohou v klidové zóně, v létě je otevřena též venkovní Zelená oáza a písečná pláž.

Největší pozornost na sebe poutá unikátní Karibská laguna. Vyvěrá tu termální pramen prosycený solí z pravěkého moře, která má blahodárné účinky na pokožku. K pocitu exotické koupele přispívá tropický vzhled areálu, příjemná podvodní hudba, „karibské“ pavilónky, v letní sezóně venkovní písečná pláž s palmami. Stylové občerstvení nabízí karibský bar s vynikajícími koktejly.

Oázu odpočinku a pohody představuje saunový svět. Najdeme tu 11 saun a pár, návštěvníkům poskytují zvláštní požitek vonné a blahodárně působící nálevy – např. medový, solný, tropický ze směsi kokosu a manga… Přímo u tropické pláže je k dispozici karibská sauna v dřevěném altánku, s exotickými vůněmi, stylovou zvukovou kulisou a osvětlením. K následnému ochlazení slouží jedinečný svět ledu se „sněhovým rájem“ a chladné bazény, nechybí ani solária.

Ve Vitalcentru je možné absolvovat různé procedury pro krásu, zdraví a pocit svěžesti a uvolnění: nejrůznější masáže, koupele (např. syrovátková, z kozího mléka, aromatická, s vodou Mrtvého moře, masážní), zábaly a masky. Ke zdraví a dobré kondici přispívá také fitcentrum. Lázeňský komplex doplňuje stravovací podnik Aquarium s restaurací zaměřenou na středomořskou kuchyni, vinný sklep a bar.

http://www.therme-geinberg.at/de/therme/index.aspx

Nabídku zájezdů cestovní kanceláře GEOPS do termálních lázní najdete na této stránce.  

| Zpět |
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,