Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Zajímavé informace > Temální lázně Bükfürdö

Informace - Temální lázně Bükfürdö

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Maďarsko - Bukk - termální lázně Bükfürdő, léčba poruch pohybového ústrojí a nemocí páteře
Maďarsko - Bukk - termální lázně Bükfürdő, léčba poruch pohybového ústrojí a nemocí páteře Maďarsko - Bukk - termální lázně Bukfurdo, pro velké i malé obří skluzavka Maďarsko -Bukk - termální lázně Bükfürdő, můžete si užít rychlé vody či vířivek s vodou až 58 stupňů teplou Maďarsko - Zadunají - Bükfürdő, termální lázně s vodou o teplotě 58°C, která má mimořádně vysoký obsah železa Maďarsko - Zadunají - Bükfürdő, termální lázně s vodou vhodnou pro léčení poruch pohybového ústrojí, poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře Maďarsko - termální lázně Bükfürdő

Temální lázně Bükfürdö

Léčebné lázně Bükfürdő jsou jedním z největších a nejhezčích léčebných lázeňských míst Maďarska . Leží v severozápadní části Maďarska v předhůří Alp v nadmořské výšce 150 m n. m. a ve vzdálenosti 220 km od Budapešti . Sláva lázeňské vody v Büku začala před 25 lety, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli nečekaně odměněni za svou práci šedesát metrů vysokým výtryskem vody. Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra se doporučuje v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. V lázních najdete 26 bazénů (dětský, termální, léčebný, pro gymnastiku, vodní atrakce) o vodní ploše více než 5000 m2, tři terasy s lehátky na opalování, v krytém zážitkovém bazénu si můžete užít rychlé vody, vířivek a děti bazénku s gejzírem. Mezi fyzioterapeutické služby patří zejména bahenní zábaly, podvodní masáže proudem vody nebo magnetická terapie.Využít můžete také i saunu se studeným bazénem, masážní sprchy či solárium. Pro aktivní typy je tu obrovský tobogán či hřiště na plážový volejbal, házenou, minifotbal, kurty na badminton a nohejbal. Léčivé lázně Bük mají hezké webové stránky v češtině, které najdete na adrese: www.bukfurdo.hu Mezi hlavní pozoruhodnosti okolí Büku patří zámek Szapáry a za návštěvu stojí blízký Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska , Velem (klimatické středisko s výborným, osvěžujícím vzduchem) nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází mnoho architektonických památek včetně zajímavé, hodně navštěvované svatyně bohyně Isis.

Nabídku cestovní kanceláře GEOPS se zájezdy do maďarských lázní najdete na stránkách www.madarsko.geops.cz a www.termalni-lazne.geops.cz. 

| Zpět |
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,