Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Zajímavé informace > Termální lázně Mosonmagyaróvár

Informace - Termální lázně Mosonmagyaróvár

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, nově zrekonstruovaný areál v blízkosti centra města
Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, nově zrekonstruovaný areál v blízkosti centra města Maďarsko - Mosonmagyarovar - termální lázně s vodou teplou 32 až 37 stupňů Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně vhodné například při chronických zánětech kloubů, neurózách či úbytku vápníku v kostech Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, vnitřní bazény Maďarsko - Mosonmagyárovár - termální lázně, plavecký bazén

Termální lázně Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska , jen pár kilometrů od slovenské hranice.

Zdejší termální lázně jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky a patří mezi 5 nejúčinnějších v Evropě.

Celoročně otevřený lázeňský areál byl v roce 2008 zcela zrekonstruován a rozšířen. Návštěvníkům nabízí krytý plavecký bazén s teplotou 25-27 °C, dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37 °C. Dále je k dispozici polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a 3 zcela nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32-33 °C.

V bazénech, z nichž několik je zastřešených, si přijdou na své rovněž příznivci plavání. Pro děti jsou zde dětské bazény. Procedury využívající léčivou vodu nabízejí širokou škálu služeb jako např. uhličité koupele, bahenní zábaly, masáže, inhalace, elektroléčba, podvodní masáže, zdravotní cvičení aj.

V okolí se nachází hrad, dům Habsburků , muzeum Hanság, farní kostel sv. Gottharda a chráněná krajinná oblast Szigetköz.

 www.thermal-movar.hu

Bazény: léčebný, plavecký, pro gymnastiku, vodní atrakce.

Fyzioterapeutické služby: koupele v bazénu, vanové uhličité koupele, bahenní zábaly, vodní trakce, podvodní proudová masáž, elektroléčba, masáže, inhalace, pitný režim

Indikace: onemocnění pohybového ústrojí, gynekologické problémy, onemocnění žaludku a zažívacího traktu.

Nabídku cestovní kanceláře GEOPS se zájezdy do maďarských lázní najdete na stránkách www.madarsko.geops.cz/mosonmagyarovar a www.termalni-lazne.geops.cz. 

| Zpět |
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,