Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > Sardinie

Sardinie 2019, 2020

Na Sardinii přijíždí většina turistů díky azurovému moři a fantastickým bílým plážím. Ostrov v sobě nicméně chová mnohem víc krás a zajímavostí, ať už jsou to rudá skaliska, mohutné jeskyně v útesech i skvostné krápníkové jeskyně, blahovičníkové hájky, vysoké hory a kouzelná údolí.
A co teprve dávné památky na praobyvatele ostrova, které zůstávají zahalené tajemstvím - úlovité věže nuragy i megalitické stavby. Pozdější staletí přidala římské a fénické památky (Tharros, Nora), starokřesťanské kostelíky, pruhované románské kostely, barokní chrámy s barevnými kupolemi i arabské minarety, městečka ovlivněná pisánským, janovským či španělským stylem.
Je toho mnoho a všechno stojí za zhlédnutí. Naše zájezdy s ubytováním převážně na jednom místě umožňují pobyt u moře, na své si přijdou milovníci turistiky, krásných pláží a také vína a gastronomie.
Průvodkyní zájezdů na Sardinii je Ing. Iva Bártová, autorka tištěného průvodce po Sardinii a také většiny fotografií.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Itálie - Sardinie - Arbatax, nádherné útesy tvořené červeným porfyrem a žulou
Itálie - Sardinie - Arbatax, nádherné útesy tvořené červeným porfyrem a žulou Sardinie - nádherná příroda všude kolem Itálie - Sardinie - hrobka obrů Coddu Vecchio Itálie - Sardinie - pohoří Gennargentu leží v centrální části jižní Sardinie Itálie - Sardinie - Alghero, městské hradby ze 16.století Itálie - Sardinie - nurágový komplex Su Nuraxi kolem 3 věží založených v 16.stol př.n.l., památka UNESCO Itálie - Sardinie - Cagliari, katedrála z 13.století v pisánském slohu, v 17.století rekonstruována barokně Itálie - Sardinie - Alghero, město má dodnes katalánskou menšinu kdy patřilo Aragonskému království Sardinie - dolmen v Coddu Vecchio Itálie - Sardinie - bílé pobřeží Sardinie - horská víska Fonni s malovanými domy

zobrazit seznam zájezdů 2020

zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2019
Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

zájezdy Sardinie 2019:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Využijte slevy na zájezdy 2019.
|Zpět|

zájezdy Sardinie 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.


|Zpět|

zájezdy Sardinie 2019 - odjeté termíny:

Sardinie - dolmen v Coddu Vecchio
8denní zájezd, doprava letecky | Itálie
Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha-Sardinie-Praha, pobytové taxy, výlety dle programu, 7x ubytování v chatě (2x 2lůžkové pokoje) s vlastním přísl. a možností vaření, průvodce, pojištění CK proti úpadku

8.6.19 - 15.6.19
25 990,-
091-087
Sardinie - nádherná příroda
8denní zájezd, doprava letecky | Itálie
Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha-Sardinie a zpět, pobytové taxy, výlety dle programu, 7x ubytování v hotelu*** s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti úpadku

8.6.19 - 15.6.19
32 990,-
091-088

zájezdy Sardinie - související články:

Národní park Záliv Orosei a Gennargentu

Největší národní park Sardinie (739 km2) leží v pohoří Gennargentu ve střední části ostrova v regionu Barbagia a zasahuje až k Tyrhénskému moři do zálivu Orosei. Je tvořen starými metamorfovanými horninami a mladými vyvřelinami. V členitém reliéfu leží izolované horské vesničky spojené křivolakými silničkami a je to oblast s nejzachovalejší přírodou v celé Itálii. Poznávací zájezdy Sardinie nemohou tuto oblast vynechat.

Sardinie, zákl. informace a zajímavosti

Aneb to hlavní o tomto pozoruhodném ostrově, který má co nabídnout jak pro dovolenou u moře, tak pro poznávací zájezdy - krásné památky, malebná městečka, nádherné pláže, průzračné moře, mohutné útesy, jeskyně, horskou krajinu v národním parku Gennargentu...

Sardinie, dějiny

Přeheled historie ostrova Sardinie - od pravěku, nurágové kultury a Římanů přes pisánskou, janovskou, španělskou a savojskou éru až po současnost

Cagliari

Hlavní město ostrova Sardinie Cagliari patří k nejstarším městům ostrova a nachází se v něm spousta památek. Na poznávacích zájezdech na Sardinii ho nelze minout.

Sassari

Druhé největší město ostrova Sardinie Sassari se nachází na severozápadě. K jeho zajímavostem patří především katedrála a pěkný románsko-gotický kostel a také etnografické muzeum.

Nuoro

Nuoro je střediskem hornatého vnitrozemí ostrova Sardinie. oblasti s pohořím Gennargentu. Tato oblast je pozoruhodná jak krásnou přírodou, tak tradicemi místních obyvatel a v Nuoru je největší sbírka sardinských krojů.

Alghero

Alghero, město na západním cípu Sardinie, je pozoruhodně katalánského rázu a dodnes se tu mluví katalánštinou. Historické jádro s pískovcovými domy stojí za návštěvu a město nabízí turistům bohaté vyžití.

Sardinie – velvyslanectví

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,