Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Albánie

A - Kultura a příroda Evropy - Albánie 2019, 2020

Albánie , pro většinu lidí skoro neznámá země na Balkáně. A přitom je v ní tolik toho, co může lákat turisty: krásné moře, hory, úchvatná příroda, rozmanité kulturní památky. Divoké pobřeží se skalisky a jeskyněmi pirátů i přitažlivá Albánská riviéra, Mohutné horské štíty, řeky s hlubokými údolími, panoramatické výhledy. Města orientálního rázu, mešity, ale také řecké a římské památky a staré křesťanské kostely a kláštery. Země legendárního hrdiny Skanderbega i tureckých pašů. Zkrátka to pravé pro všechny, kteří vyhledávají romantické a fascinující zážitky, mají zájem o turistiku a koupání a rádi se seznamují s neznámou a pestrou historií odlehlého kraje.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Albánie - Butrint - zbytky divadla z doby Římského impéria
Kultura a příroda Evropy - Albánie - Butrint - zbytky divadla z doby Římského impéria Kultura a příroda Evropy - Albánie - hory pokrývají většinu území a jsou překrásné Kultura a příroda Evropy - Albánie - jeden z mnoha pravoslavných klášterů v zemi - klášter P.Marie v Apollonii Kultura a příroda Evropy - Albánie - Skadarské jezero je lemováno mokřinami a rákosinami Kultura a příroda Evropy - Albánie - Gjirokastra, staré město hlídá hrad Kultura a příroda Evropy - Albánie - Berat, kostel Svaté Trojice, 13.stol, nejstarší v citadele Kultura a příroda Evropy - Albánie - hory jsou zde stále divoké Kultura a příroda Evropy - Albánie - Tirana - hlavní Skandenbergovo náměstí s mešitou Endem Bey, 1789-1823 Kultura a příroda Evropy - Albánie - Ohridské jezero Kultura a příroda Evropy - Albánie - ortodoxní klášter Ardenica, založen 1282 Kultura a příroda Evropy - Albánie - zachované kryty civilní obrany, zbytek po minulém režimu Envera Hodži Kultura a příroda Evropy - Albánie - Butrint - zachované mozaiky z baptistéria Kultura a příroda Evropy - Albánie - rozkvetlé ruiny Butrintu Kultura a příroda Evropy - Albánie - výstup na vrchol Athanasi Kultura a příroda Evropy - Albánie - Skadar, Rozafat, kostel sv.Štefana v pevnosti, 13.stol, pův.katedrála, pak mešita Kultura a příroda Evropy - Albánie - kvetoucí Llogarský průsmyk Kultura a příroda Evropy - Albánie - Apollonia, zříceniny antického města -  bouleuterion Kultura a příroda Evropy - Albánie - národní park Butrint Kultura a příroda Evropy - Albánie - Berat, Onufriho muzeum, malíř dokázal mistrovsky míchat své proslulé barevné odstíny Kultura a příroda Evropy - Albánie - NP Butrint Kultura a příroda Evropy - Albánie - Gjirokastra - hrobka bektašiho - světce ze 16.století. Kultura a příroda Evropy - Albánie - Himara, pohled z ruin hradu do divokého vnitrozemí Kultura a příroda Evropy - Albánie - Berat, město tisíců očí a oken, bohužel i sem dorazila civilizace v nejhorší možné podobě Kultura a příroda Evropy - Albánie - Llogarský průsmyk, oblast národního parku Llogara chrání nádherné horské lesy


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Albánie 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,