Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Černá Hora

A - Kultura a příroda Evropy - Černá Hora 2019, 2020

Zelené hory, divoké strže, pokojné hladiny jezer. Moře obklopené divoce krásným pobřežím, skalami a horami, letoviska a přístavy s dlouhou a bohatou historií, města orientálního rázu s mohutnými hradbami. Černá Hora přitahuje stále více turistů, má co nabídnout jak příznivcům horské turistiky, tak zájemcům o historii a kulturní památky, milovníky moře zláká pobřeží, které je snad nejkrásnější v celé balkánské oblasti, vyznavače dobrého jídla a pití okouzlí místní gastronomie, rybí speciality, sýry, pršut a pálenka. Černá Hora nabízí zkrátka jedinečnou dovolenou, ať už dáte přednost přímořským letoviskům, horským chatám nebo nocováním pod stanem.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - pohoří Durmitor - Bobotuv Kuk, 4. nejvyšší hora země, 2523 m
Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - pohoří Durmitor - Bobotuv Kuk, 4. nejvyšší hora země, 2523 m Kultura a příroda Evropy - Černá hora - Durmitor - Crno jezero, vzniklo činností ledovce a je napájeno termálními prameny Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - malebné domy svítící bělobou na mořském břehu Kultura a příroda Evropy - Černá hora -vodopád v pohoří Durmitor Kultura a příroda Evropy - Černá hora, Bobotuv Kuk Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - Budva Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - hory jsou tady překrásné a liduprázdné Kultura a příroda Evropy - Černá hora , kněz Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - pohled z okolních hor na Skadarské jezero, největší jezero Balkánu Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, Budva, Kristus Kultura a příroda Evropy - Černá Hora a její malebné pobřeží Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, Njeguši, pršut Kultura a příroda Evropy - Černá hora - Boka Kotorská má charakter severského fjordu Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, Skadarské jezero Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - čas na odpolední kávu v některé kavárničce Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, Stari Bar Kultura a příroda Evropy - Černá Hora -  Bobotuv Kuk, nejvyšší hora země, 2523 m Kultura a příroda Evropy - Černá Hora -  Durmitor, nejvyšší pohoří země a od roku 1980 památka UNESCO Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - Sv. Stefan, ostrov u pobřeží, dnes celý tvořený jediným hotelem pro smetánku Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - typická černohorská kuchyně z darů moře Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - Plevlja - mešita Husein Paši, 1569 Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - Bobotuv Kuk Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, Kotor, kostel Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - Budva - Sveti Nikola Kultura a příroda Evropy - Černá Hora - výroba pršutu Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, jezero Zminje, jezero a hory Kultura a příroda Evropy - Černá Hora, klášter v Cetinji Kultura a příroda Evropy - Černá hora - Boka Kotorská má charakter severského fjordu


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Černá Hora 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,