Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Chorvatsko

A - Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko 2019, 2020

Chorvatsko a pobřeží Jadranu láká již po mnoho let k návštěvě a rekreaci. Pobyty na Istrii i pobřeží Dalmácie, Makarská riviéra, přívětivé ostrovy s plážemi... Je možné si vybírat z nepřeberného množství rekreačních zařízení, pláže jsou vhodné k odpočinku i provozování vodních sportů. Vedle koupání a slunění lze objevovat i přírodní krásy a kulturní památky Chorvatska . Na pobřeží leží města s dlouhou historií, památky na benátské osídlení i bývalá římská sídla. Rovinj, Trogir, Zadar, Šibenik Split, Dubrovník - jako perly navlečené na šňůrce. Nádheru Plitvických jezer s vodopády snad ani neni třeba představovat, neméně přitažlivá je rezervace Slapovi krki nebo ostrovy Kornati .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Krka, vodopády
Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Krka, vodopády Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Zadar Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - ostrov Vis - Komiža Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Dubrovník, detail - okno Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - NP Velebit Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - Plitvická jezera Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - Split - katedrála sv.Duje Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - ostrovy Kornati Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - NP Velebit - vápencové vrcholy svítí bělobou skal Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - Split - Diokleciánův palác, postaven 305 n.l. pro římského císaře Diokleciána Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - Plitvická jezera Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Kornati, pobřeží Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - pohoří Velebit Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - ostrůvek Ravnik se Zelenou jeskyní, přírodní památka Stiniva Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - národní park Paklenica - kaňon Velké Paklenice s městečkem Starigrad Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - Split, centrum města a promenáda Riva. Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko - vodopády Krka Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko, Dubrovník, pevnost u vjezdu do přístavu vybudovaná proti nájezdům pirátů


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Chorvatsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,