Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Čína

A - Kultura a příroda Evropy - Čína 2019, 2020

Čína je zemí tisíců tváří a tisíců kontrastů. V nejlidnatější zemi světa najdeme velehory i pouště, vlhké nížiny s rýžovými poli i ostré věže vápencového krasu, přelidněná velkoměsta i osamělé polopouště, moře i džungle. Dnes už největší a nejsilnější světová ekonomika, jaderná velmoc, matka 2 světových náboženství – taoismu a konfucionalismu, místo kde vzniklo jedno z prvních světových písem, nejstarší funkční civilizace světa. Za poznání stojí uvidět a ochutnat alespoň pár úlomků té obří barevné skládačky, pár střípků kaleidoskopu, pár zážitků a úžasů ….
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Čína - Xi´an - Pagoda divokých husí (Wiki-颐园新居)
Kultura a příroda Evropy - Čína - Xi´an - Pagoda divokých husí (Wiki-颐园新居) Kultura a příroda Evropy - Čína - Shiling - Kamenný les tvoří stovky vápencových věží (Wiki free) Kultura a příroda Evropy - Čína - Kunming - centrum tvoří výškové budovy (Wiki free) Kultura a příroda Evropy - Čína - Peking - Zakázané město, Síň zachování harmonie  (Wiki-Dennis Jarvis) Kultura a příroda Evropy - Čína - Pching-jao - Velká čínská zeď (Wiki free) Kultura a příroda Evropy - Čína - Peking - Zakázané město, panel tzv. Devíti draků (Wiki free) Kultura a příroda Evropy - Čína - Pching-jao - historie na každém kroku (Wiki-Nicor) Kultura a příroda Evropy - Čína - Peking - Letní palác, Velká opera (Wiki-Trojan76) Kultura a příroda Evropy - Čína - Xi´an - Terakotová armáda Prvního císaře, UNESCO, 3.století př.n.l. (Wiki free) Kultura a příroda Evropy - Čína - Xi´an - jedem z mnoha chrámů ve městě (Wiki-Haldini)


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Čína 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,