Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Estonsko

A - Kultura a příroda Evropy - Estonsko 2019, 2020

Estonsko patří mezi Pobaltské státy. Je mezi nimi nejseverněji položený stát a má nejmenší počet obyvatel - jen kolem 1,350 mil. Hlavním městem Estonska je Tallinn. Estonština je jako jazyk blízká finštině. Estonsko je součásti Evropské unie a NATO a používá jako měnu eura.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Pobaltí, Estonsko, Tallinn, katedr. Al. Něvského
Kultura a příroda Evropy - Pobaltí, Estonsko, Tallinn, katedr. Al. Něvského Kultura a příroda Evropy - Pobaltí, Estonsko - Tallinn - gotický komplex domů zvaný Tři sestry Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - země jezer. lesů a vysoké oblohy Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - Tallinn - dochované zbytky opevnění hanzovního města z 13. až 15.století Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - Tallinn, panoráma města Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - Tallinn, zachované části středověkého hanzovního města Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - rašeliniště Lahemaa Kultura a příroda Evropy - Pobaltí, Estonsko, zámeček Palmse Kultura a příroda Evropy - Estonsko - příroda zde má zvláštní kouzlo, jezera, zeleň a vysoké nebe Kultura a příroda Evropy - Pobaltí - Estonsko - Tallinn, gotický kostel sv.Ducha ze 14.století a městské hradby Kultura a příroda Evropy -  Estonsko - NP Lahemaa, jeden z několika národních parků estonska Kultura a příroda Evropy - Estonsko-Tallinn, Hanzovní domy


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Estonsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,