Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Indie

A - Kultura a příroda Evropy - Indie 2019, 2020

Indie , země mnoha tváří. Památky na rozmanité dávné kultury od nejstarších po téměř současné, Buddhovy sochy, chrámy zasvěcené hinduismu, buddhismu a různým dalším náboženstvím, paláce a hrobky mahárádžů, dávných vládců a knížat. Posvátná řeka Ganga, džungle, plantáže s kořením a čajovníky, pobřežní laguny a kokosové palmy i pouště. Modrá, zlatá či růžová města, památky UNESCO. A také chuť indického čaje, kořeněných jídel a exotického ovoce.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Indie - Fatehpur Sikri - Buland Darwaze - vstupní brána, 54 m vysoká
Kultura a příroda Evropy - Indie - Fatehpur Sikri - Buland Darwaze - vstupní brána, 54 m vysoká Kultura a příroda Evropy - Indie - Varanásí Kultura a příroda Evropy - Indie - Dillí astronomické observatoř Jantar Mantar, 1724 Kultura a příroda Evropy - Indie - Fatehpur Sikri - vrcholná ukázka mughalské architektury 16.stol Kultura a příroda Evropy - Indie - Varanásí - pobřežní gháty Kultura a příroda Evropy - Indie - Tádž Mahál Kultura a příroda Evropy - Indie - Dillí astronomické observatoř Jantar Mantar, použitak k vytvoření astronomických tabulek Kultura a příroda Evropy - Indie - děti a maminky tu jsou obzvlášť půvabné Kultura a příroda Evropy - Indie - Fatehpur Sikri - Hiran Minar Kultura a příroda Evropy - Indie - Národní park Čitvan Kultura a příroda Evropy - Indie - Varanásí - projíždka na lodi po Ganze Kultura a příroda Evropy - Indie - pojízdný zubař odpočívá po těžké práci


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Indie 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,