Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Irsko

A - Kultura a příroda Evropy - Irsko 2019, 2020

Irsko , zelený ostrov Erin, země pohádek a bájí, keltských hrdinů i elfů a skřítků. Dávné megalitické památky, hrobky a chrámy z prehistorických dob (Newgrange). Kamenné kláštery (Monasterboice, Kylemore Abbey), v raném středověku ojedinělá centra vzdělanosti, krásně opracované kameny, hřbitovy s keltskými kříži. Divoké pobřeží se strmými útesy a zpěněnými vlnami, zamlžené pláně, zadumaná jezera v údolí, osamělé hrady. Ale také přívětivá města s veselými hospůdkami a samozřejmě i pravá irská whisky .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Irsko - klášter Clonmacnoise
Kultura a příroda Evropy - Irsko - klášter Clonmacnoise Kultura a příroda Evropy - Irsko - krasová plošina Burren, kandidát na památku UNESCO Kultura a příroda Evropy - Irsko - typická místní hospoda Kultura a příroda Evropy - Irsko - Cukrová homole ve Wicklow Mountains Kultura a příroda Evropy - Irsko - jeden z mnoha irských křížů Kultura a příroda Evropy - Irsko - muzeum irské whisky Old Midleton Distillery Kultura a příroda Evropy - Irsko -  park kolem Muckross House Kultura a příroda Evropy - Irsko - portálová hrobka Poulnabrone Kultura a příroda Evropy - Irsko - Kylemore Abbey, typická irská obezděná ohrada Kultura a příroda Evropy - Irsko, Mellifont Abbey Kultura a příroda Evropy - Irsko - chaloupky v Adare Kultura a příroda Evropy - Irsko - Kylemore Abbey v oblasti Connemara Kultura a příroda Evropy - Irsko - kde jinde si dát Guiness než zde, odkud pochází (ze St James's Gate , Dublin) Kultura a příroda Evropy - Irsko - Cliffs of Moher každý rok navštíví 1 milion návštěvníků Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - hrad, trůnní sál Kultura a příroda Evropy - Irsko - Brú na Bóinne - neolitická památka UNESCO Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - chrám Nejsvětější trojice Kultura a příroda Evropy - Irsko - kvetoucí rdesno zdobí mnohou irskou zahradu Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - Trinity College, rukopis Books of Kells, kolem roku 800 Kultura a příroda Evropy - Irsko - Burren, hezky je vidět síť původních puklin v hornině Kultura a příroda Evropy - Irsko - Brú na Bóinne, UNESCO Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - Aviva stadium, sportovní stadion pro 51.700 diváků Kultura a příroda Evropy - Irsko - Wicklow Mountains - vyhlídka Sally Gap Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - hrad Kultura a příroda Evropy - Irsko - vyhlídka Moll s Gap Kultura a příroda Evropy - Irsko - Dublin - Garden of Remembrance, věnováno památce všech kteří padli v boji za irskou svobodu


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Irsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,