Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Island

A - Kultura a příroda Evropy - Island 2019, 2020

Ostrov Island vstoupil do všeobecného povědomí jako země ohně a ledu. Jeho ráz skutečně utvářejí především ledovce a vulkanické jevy - setkáme se tu s činnými sopkami, krátery, lávovými poli a krajinou všelijak utvářenou sopečnou činností, s gejzíry a horkými prameny. A vedle toho jsou tu mohutné pevninské ledovce, nádherné vodopády, jezera, v zátokách lze pozorovat tuleně a velryby a turisty uchvátí bílé noci a polární záře.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Island, Kirkjufell
Kultura a příroda Evropy - Island, Kirkjufell Kultura a příroda Evropy - Island - Surtsey, před několika lety vznikl nový kus pevniny - ostrov Surtsey Kultura a příroda Evropy - Island, Skaftafel, krajina s ledovcem Kultura a příroda Evropy - Island, gejzír Kultura a příroda Evropy - Island, Krafla Kultura a příroda Evropy - Island - Svartifoss, vodopád na čedičovém skalním stupni se sloupcovitým rozpadem horniny Kultura a příroda Evropy - Island - NP Skaftafell - pohled na Hvannadalshnjúkur, nejvyšší horu Islandu Kultura a příroda Evropy - Island - zde se stýká voda a oheň, země se třese a bohové podsvětí hrozí Kultura a příroda Evropy - Island - -Ingolfsfjordur


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Island 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,