Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Peru

A - Kultura a příroda Evropy - Peru 2019, 2020

Peru je země zaslíbená pro toho, kdo vyhledává dobrodružství, miluje místa dávných a zaniklých civilizací, obdivuje památky pod ochranou UNESCO a kouzelnou přírodu, kde vládnou jen kondoři. Zájezd do Peru nabízí bájnou pevnost Machu Picchu ukrytou v pralese, záhadné obrazce v Nazce a mumie indiánů v Chauchille, jeden z nejhlubších kaňonů na světě Valle de Colca i údolí řeky Urubamba. Zažijete okružní cestu po nejvýznamnějších památkách v okolí Cuzca. Poznáte exotiku jižní Ameriky i přátelské obyvatele Peru .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Peru - údolí řeky Urumbamba (Gadbois)
Kultura a příroda Evropy - Peru - údolí řeky Urumbamba (Gadbois) Kultura a příroda Evropy - Peru - Machu Picchu (Charlesjsharp) Kultura a příroda Evropy - Peru - El Candelabro (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Peru - fascinující pohled na moře domů - Cusco (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Peru - Arequipa - Casa del Moral (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Peru - modré vody jezera Titicaca (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Peru - zříceniny ztraceného města Machu Picchu (Liamuller)


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Peru 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,