Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Řecko a ostrovy

A - Kultura a příroda Evropy - Řecko a ostrovy 2019, 2020

Řecko, země starých bájí, bohů, héroů. Země filosofů, matematiků, literárů, sochařů, tvůrců jedinečné kultury, která ovlivnila blízké i vzdálené země a dala základ evropské vzdělanosti. Antické chrámy, divadla, stadiony, zbytky starověkých měst, pradávná sídla obklopená hradbami, které budí dodnes údiv (Mykény, Tíryns). Ale také honosné byzantské chrámy a kláštery se skvostnými mozaikami, památky turecké i benátské. Pohostinní obyvatelé, výborná kuchyně, skvělá vína. A překrásná příroda, ať už dáme přednost pobřeží, ostrovům anebo raději horám a stržím. Cypřiše, vavříny, olivy, kvetoucí oleandry... Kapitolu samu pro sebe tvoří bájný ostrov Kréta .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Řecko, Athény, Akropole
Kultura a příroda Evropy - Řecko, Athény, Akropole Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu, hory Kultura a příroda Evropy - Řecko, antické rozvaliny Kultura a příroda Evropy - Řecko - Korint - průplav přes Koritskou šíji, 6343 m dlouhý, z let 1883-1893, myšlenka už ze 6.stol. př.n.l. Kultura a příroda Evropy - Řecko - Korinth - zbytky starověkého města se zříceninami hradu Akrokorinth a Apollónova chrámu z 5.stol.př.n.l. Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu, kostelík Kultura a příroda Evropy - Řecko, Athény - Parthenon, chrám bohyně Pallas Athény, 447-438 př.n.l. v době největšího rozmachu Athén za Perikla Kultura a příroda Evropy - Řecko - Meteora - kláštery na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesálie Kultura a příroda Evropy - Řecko - Athény - Panagia Kapnikarea, byzantský kostelík z roku 1050 Kultura a příroda Evropy - Řecko - Kréta - soutěska Samaria Kultura a příroda Evropy - Řecko, Athény, muzeum, zlatá  tzv. Agamemnonova maska z vykopávek v Mykénách Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu, skalnaté pobřeží Kultura a příroda Evropy - Řecko -  Delfy,věštírna, otázkami opředená stavba zvaná Tholos o níž nikdo neví k čemu sloužila, snad k chovu posvátných hadů a obřadů s nimi Kultura a příroda Evropy - Řecko - Athény - Akropolis, centrum starověkých Athén budované v 13. až 5.stol př.n.l. Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu, byzantský kostelík Kultura a příroda Evropy - Řecko - NP Vikos-Aoos na severozápedě Řecka, kaňon Vikos, 20 km dlouhý Kultura a příroda Evropy - Řecko, Mistra Kultura a příroda Evropy - Řecko - Athény - Národní archeologické muzeum, fresky ze Santorini Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu, hornatá krajina Kultura a příroda Evropy - Řecko - Athény - Akropolis, Erechteion, 421-406 př.n.l, sochy karyatid Kultura a příroda Evropy - Řecko - Korfu - malebné pobřeží láká ke koupání Kultura a příroda Evropy - Řecko - Kréta - trůnní sál v paláci v Knossu Kultura a příroda Evropy - Řecko, Korfu - jedna z mnoha zátok členitého pobřeží Kultura a příroda Evropy -  Řecko - Kyklády - desítky ostrůvků ztracených v mořské pláni Kultura a příroda Evropy - Řecko - NP Vikos-Aoos - kaňon Vikos vyhlodala říčka Voidomatis


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Řecko a ostrovy 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,