Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Slovensko

A - Kultura a příroda Evropy - Slovensko 2019, 2020

Kdo někdy nebyl na Slovensku . I dnes tato země láká k poznávání, toulání a návštěvám, země, kde nejsou jazykové bariéry, země nám tak blízká. Divoké rokle Slovenského ráje, slepencové věže Súlovských skal, vápencové plošiny Muráně a Slovenského krasu, vrcholy Tater, bukové pralesy Vihorlatu, chladná krása Ochtinské aragonitové jeskyně či Dobšinské ladové. Hrady Spiše a Pováží, Levoča, Košice, Kežmarok, Bardějov. Přidejme termální lázně a aquaparky a odpočinek i pohodu. Slovensko je stále lákavé a přitažlivé.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Bratislava - hrad
Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Bratislava - hrad Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Dunajec - plavba po Dunajci na pltích Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Vyšné Ružbachy, jezírko v termálních lázních Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Spiš, Spišský hrad Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Spiš, Levoča Kultura a příroda Evropy - Slovensko, střední Slovensko, Čičmany Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Slovenský kras, Slovenský kras, jeskyně Domica Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Spiš, Stará Lubovňa Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Orava, hrad Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Velký Medér - termální lázně Kultura a příroda Evropy - Slovensko, střední Slovensko, Kremnica Kultura a příroda Evropy - Slovensko, střední Slovensko, Banská Bystrica Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Nízké Tatry, Demanová, jeskyně svobody Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Bardějov, městská památková rezervace, památka UNESCO Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Východní Slovensko - dřevěný kostel, jeden z několika zapsaných na seznamu UNESCO Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Vysoké Tatry Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Šariš, Bardejovské kúpele Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Tatry, Pribylina Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Střed. Slovensko, Rajecké Teplice Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Nízké Tatry, Demananovské jeskyně Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Šariš, Bardejovské kúpele, park Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Roháče a jejich ostré štíty Kultura a příroda Evropy - Slovensko - termální lázně Podhájská Kultura a příroda Evropy - Slovensko, VysokéTatry, panoráma Kultura a příroda Evropy - Slovensko - pečená husa z obce Grob patří k nejlepším slovenským pochoutkám Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Šariš, Košice Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Malá Fatra, Malý Rozsutec Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Stará Lubovňa, skanzen Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Čachtice Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Vysoké Tatry - Štrbské pleso Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Slov. kras, Ochtinská jeskyně, aragonitové keříky jsou jedinečné v Evropě Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Malá Fatra, Vrátná dolina Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Vysoké Tatry - Téryho chata a okolí Kultura a příroda Evropy - Slovensko - Slovenský kras - Zadieľská dolina, hluboký kaňon, součást památky UNESCO Kultura a příroda Evropy - Slovensko, Trenčín


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Slovensko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,