Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Švédsko

A - Kultura a příroda Evropy - Švédsko 2019, 2020

Švédsko je království, kterému historicky patřilo i území dnešního Norska a Finska , což dnes připomínají už je 3 korunky. Dnešní Švédsko je moderní silný stát, který oplývá množství přírodních krás a historických a architektonických zajímavostí jako středověké hrady, monumentální paláce, ale i roztomilá městečka a přístavy. Ve Švédsku byste našli více než 90 tis. jezer a tisíce ostrovů a ostrůvků.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Lund, katedrála, románský lombardský styl, 1234 vyhořela a následně částečně přestavěna
Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Lund, katedrála, románský lombardský styl, 1234 vyhořela a následně částečně přestavěna Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - Drottningholm, rezidence švédské královské rodiny Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - Vasamuseet, sochy na přídi mají vyjadřovat renesanční symboliku Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Malmö - náměstí Stortorget, vzniklo 1534 Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Drottningholm, ložnice královny Hedviky Eleonory, 1668-83, strop. malby D.K.Ehrenstrahl Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Malmö - dekonstruktivistický mrakodrap Turning Torso, 2005 návrh španělský arch- S.Calatrava, 264 m vysok Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Göteborg - moderní budova Opery Kultura a příroda Evropy - Švédsko - sýr Västerbotten se vyrábí v městě Norrmejerier Burträsk na severu Švédska od roku 1872 a je výborný k vínu Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Malmo - socha Karla X. Gustava na náměstí Stortorget Kultura a příroda Evropy - Švédsko - zdejší vynikající uzeniny rozhodně neobsahují mleté kůže, kosti nebo sóju jako u nás Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - Drottningholm, Čínský pavilon Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Göteborg - Feskekörka Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Gränna, oblíbená sladkost polkagris má nejrůznější barvy i příchutě Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Malmö - kostel sv.Petra z 15.stol, cihlový, věž v historii již dvakrát spadla Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - typické a klasické místní rychlé občerstvení Kultura a příroda Evropy - Malmö - moderní část Västra Hamnen Kultura a příroda Evropy - Švédsko - večeře v Mjölby, jako první chod je oblíbený toust s krevetami Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - skutečně bohatá a lákavá nabídka v místním rychlém občerstvení Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - muzeum pod širým nebem - Skanzen, 1891 Kultura a příroda Evropy - Švédsko - Stockholm - jsme v zemi hub a lesních plodů


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Švédsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,