Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > A - Kultura a příroda Evropy > Thajsko

A - Kultura a příroda Evropy - Thajsko 2019, 2020

Thajsko - asijská země s buddhistickými chrámy a svatyněmi, výstavnými městy dávných králů vč. památek na seznamu UNESCO. S překrásnou přírodou, horskými pralesy s bujnou zelení, úchvatným pobřežím se skalnatými zátokami, korálovými útesy i nádhernými plážemi na Andamandském pobřeží. V horách lze navštívit tradiční vesnice místních kmenů včetně pověstného etnika Karen s dlouhokrkými ženami, nakoupit místní řemeslné suvenýry a třeba se projet na slonech či se plavit na bambusových vorech po řece.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Kultura a příroda Evropy - Thajsko - Bangkok - chrám Wat Intharawihan (Wiki)
Kultura a příroda Evropy - Thajsko - Bangkok - chrám Wat Intharawihan (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - Bangkok v podvečer (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - chrámy a stúpy v bývalém hlavním městě Ayuthhaya (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - nádherné pobřeží Andamanského moře (Ehrhardt) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - plovoucí trh v Damnoen Saduak Kultura a příroda Evropy - Thajsko - rýžová pole Thajska jsou jak zelený koberec táhnoucí se zemí (echiner1) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - zlatá socha Budhy v chrámu Wat Trimit (Wiki) Kultura a příroda Evropy - Thajsko - Ayutthaya - komplex Wat Phra Sri Sanphet (Wiki-Sabyk2011)


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Kultura a příroda Evropy - Thajsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,