Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Hévíz

Hévíz 2020

Lázeňské středisko jihozápadně od Balatonu chová ve svém areálu skutečný unikát - přírodní jezero s termální vodou v travertinovém kráteru. Voda je bohatá na minerály, zvláště uhličitany a síru, a je mírně radioaktivní, stejně jako bahno na dně. Její účinky byly vychvalovány už ve středověku. Díky teplotě pramenů se tu lze koupat i v zimních měsících. Obzvlášťní podívanou hevízské jezírko skýtá v době, kdy na něm rozkvetou purpurové květy lotosů. Hotely s moderními lázeňskými areály nabízejí rekreantům celou řadu koupelí, léčebných procedur a odpočinkových aktivit.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Maďarsko - Hevíz - největší evropské kráterové termální jezero Gyógytó s hloubkou vody 36 metrů
Maďarsko - Hevíz - největší evropské kráterové termální jezero Gyógytó s hloubkou vody 36 metrů Maďarsko - Hévíz - jedinná rostlina která v jezerů přežívá je indický vodní leknín Maďarsko - Tihány, skanzen s typickou místní keramikou Maďarsko - Hévíz, leží poblíž západního okraje Balatonu Maďarsko - Hévíz - kráterové termální jezero Gyógytó, letecký pohled Maďarsko - Keszthely - zámek s krásným anglickým parkem, tzv. "maďarské Versailles" Maďarsko - termální lázně Hévíz - voda v jezeru má kubaturu asi 127.000 m3 a vymění se kompletně každých 3 a půl dne Maďarsko - Balaton - vinice nad jezerem Maďarsko - termální lázně Hévíz, vodní zdroj v hloubce jezera ná vydatnost 410 litrů za vteřinu Maďarsko -  Badacsony - výlet terénními vozy do kopců a vinohradů Maďarsko - termální lázně Hévíz - v létě je teplota vody 35-36°C, v zimě neklesne ani v největších mrazech pod 26°C Maďarsko - okolí Balatonu - ochutnávka vína ve sklípku Maďarsko - termální lázně Hévíz - mírně radioaktivní voda obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany, a zejména soli vápníku

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

zájezdy Hévíz 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

zájezdy Hévíz 2019 - odjeté termíny:

zájezdy Hévíz - související články:

Hévíz – velvyslanectví

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,