Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > naši průvodci >

Drašarová Martina

Naši průvodci -

Drašarová Martina

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
naši průvodci - Ing. Martina Drašarová
naši průvodci - Ing. Martina Drašarová naši průvodci - Ing. Martina Drašarová - Andalusie, Nerja naši průvodci - Ing. Martina Drašarová - Madeira, Pico Arreiro naši průvodci - Ing.Martina Drašarová - El Chorro, Andalusie

Drašarová Martina

Ing. Martina Drašarová, Ph.D.: Vystudovala bakalářský obor Management cestovního ruchu v Hradci Králové (FIM, UHK) a magisterský obor v anglickém jazyce Trvale udržitelný rozvoj v tropech a subtropech v Praze (FTZ, ČZU). Doktorské studium v anglickém jazyce na téma mikrofinance v Latinské Americe - Mexiku úspěšně obhájila v září 2016. Mimo jiné absolvovala půlroční stáže ve Velké Británii (University of Hull) a na asijském ostrově Tchaj-wan (University of Dong Hwa). Cestování je jí blízké již od dětství.

Provázením klientů do zahraničí začala na střední škole, kde se vypracovala z jednodenních výletů k cestám i na několik týdnů (Sardínie, Sicílie , Slovinsko , Korsika , Maďarsko , Mexiko ...). Nyní je její velkou cestovatelskou vášní Andalusie , kde provádí klienty nejčastěji. Zvláště si zamilovala pralesy, vůně čajových plantáží, rýžová pole... Příležitostně přednáší studentům na ČZU, lektoruje kurzy anglického jazyka, zasedá v porotách pěveckých/recitačních soutěží, píše cestopisné/vědecké články, věnuje se zahraničnímu obchodu. Domluví se anglicky, španělsky, italsky a má základy čínštiny. Zajímá se o celosvětové dění, sportuje, věnuje se hudbě (housle, kytara, zpěv), zahradničení, zvířatům. Motto: "Důležité je věřit sám v sebe a nikdy nic nevzdávat. Vše se děje jak má - ku našemu prospěchu".

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,