Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > naši průvodci >

Nejedlá Iva

Naši průvodci -

Nejedlá Iva

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
naši průvodci - Mgr. Iva Nejedlá
naši průvodci - Mgr. Iva Nejedlá

Nejedlá Iva

Mgr. Iva Nejedlá: Každý člověk je jedinečný tvor, který má své touhy, přání, sny. Řada z nás sní o poznávání nových zemí, po získávání dalších zkušeností a po prožití nezapomenutelných zážitků. Já cestuji nesmírně ráda a s nadšením se snažím přiblížit nová poznání všem svým klientům. V posledních už téměř 16 letech jezdím zejména s CK Geops, která nabízí široký záběr rozmanitých destinací při poznávacích zájezdech po celé Evropě a také při náročnějších výpravách za památkami UNESCO a za starověkými civilizacemi, ale vytváří prostor i pro ty, kteří chtějí strávit chvíle volna relaxací v termálech, u moře, na různých slavnostech nebo při seznamování se s gastronomií dané země.
Po vysokoškolském a postgraduálním studiu na PF jsem sice pracovala ve svém profesním oboru, ale pak jsem se začala naplno věnovat cestovnímu ruchu a hotelnictví. Zakládala jsem CK Neantour a byla jeho jednatelkou, spolupracovala jsem při založení dopravní a cestovní společnosti Li tour, vedla jsem studenty k maturitě v oboru cestovní ruch na soukromé hotelové škole. Ze svých sportovních aktivit, které mi dříve vyplňovaly většinu volného času, jsem trochu slevila, ale stále žiji pohybem. Teď mě naplno pohltila průvodcovská činnost (absolvovala jsem studia pro průvodce při ministerstvu obchodu a CR a u PIS, která jsem úspěšně zakončila závěrečnými zkouškami). Domluvím se francouzsky, německy, rusky.
Mezi země, které mi přirostly k srdci, patří bezesporu Francie , ale ráda jezdím do Rakouska , Německa , Švýcarska , do Pobaltí, i do severských států a na jih Evropy.
Těším se na opětné shledávání se známými klienty Geopsu, ale i na nové tváře při objevování krás, gastronomie a zvyků ve Vámi vybraném zájezdu. Zážitek nikdo nikomu nevezme, a proto pojďme společně slovy Ing. Miroslava Zikmunda „okouknout v cizině pěkné věci“, ale rádi se vracejme domů… i tady je moc krásně.

Vaše Mgr. Iva Nejedlá 

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,