Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2018
| Zpět | jste zde: zájezdy 2018 > Rakousko > Jezerní advent v Solné komoře 2017

B42-17 - Jezerní advent v Solné komoře 2017

Rakousko, advent v oblasti Solné komory, koupání v termálních lázních Bad Ischl, Traunsee, Gmund a zámek Orth, Sankt Wolfgang, adventní trhy.
zobrazit podobné zájezdy
Název Datum Datum návratu Dospělý od
72-407 02.12.17 03.12.17
3 300,-
Zrušeno zru
72-408 09.12.17 10.12.17
3 300,-
Odjeto
72-408 16.12.17 17.12.17
3 300,-
Zrušeno zru
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu, 1x snídani, průvodce

Základní cena nezahrnuje

vstupy, plavby lodí a veškeré fakult. akce, komplexní pojištění

Slevy

20% pro účastníky do 15. narozenin ubytované se 2 dospělými na pokoji

Příplatky

480 CZK večeře
400 CZK 1lůž. pokoj
84 CZK komplexní pojštění

úvodní popis

Kouzlo adventu v malebné Solné komoře u překrásných jezer - Traunsee, Wolfgangsee s obří lucernou, idylická městečka, adventní trhy, lázeňské město Bad Ischl, koupání v solných termálech.

lákadla

jezero Traunsee - Gmunden - Bad Ischl, betlémy, koupání v termálních lázních - Mondsee u jezera, adventní trhy na zámeckém nádvoří - jezero Wolfgangsee - adventní trhy a atrakce v městečkách Sankt Wolfgang a Sankt Gilgen.

Rakousko - adventní trhy
Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - termály Bad Ischl Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - Gmunden, městečko na břehu jezera Traunsee Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - jezero Traunsee leží mezi masivem Traunstein a vápencovým pohořím Hollengebirge Rakousko - adventní trhy s překrásnými výrobky
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6, vždy také odjezd: Hradec Králové, Pardubice (dle dohody Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice), Poděbrady, dále variantně trasa Benešov - Tábor - České Budějovice anebo Dobříš - Příbram -. Písek - České Budejovice, další dle dohody a aktuální situace nebo za příplatek), advent u jezera Traunsee, GMUNDEN , adventní trhy na jezerním náměstí s kotvištěm nejstaršího parníku světa Gisela, keramická zvonkohra na radnici, romantický advent na vodním zámku Orth, tradiční advetní trh na nádvoří jedinečného zámku na jezeře (vstup na trh na nádvoří 3,50 €), možnost plavby lodí, ubytování v Ebensee u jezera Traunsee, adventní trhy v BAD ISCHLU , mechanický betlém s 300 figurkami v bývalém hotelu Austria (zde se seznámila mladičká Alžběta - Sisi s císařem Františkem Josefem ), proslulá cukrárna Zauner a lahůdky gastronomie, pro zájemce koupel v Císařských termálních lázních se slavnou vodou, areál s výhledem na hory, masážní lehátka, vířivky, saunový svět

2.den

2. den: advent u jezera Wolfgangsee – ST. WOLFGANG, ST. GILGEN, STROBL, možnost plavby po jezeře kolem obří svítící lucerny, dům Mozartovy rodiny ve St. Gilgen, betlém ve Stroblu, možnost výjezdu lanovkou k betlému v horách anebo zubačkou na vyhlídku s adventním trhem vysoko nad jezerem, advent u jezera Mondsee v MONDSEE , adventní trhy na nádvoří zámku, v křížové chodbě a před slavnou bazilikou, návrat do Prahy před půlnocí

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.

Doprava

klimatizovaným autobusem vybaveným DVD, s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)

Ubytování

hotel (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Stravování

snídaně je v ceně, podává se formou bufetu v restauraci hotelu, večeře je možná zajistit fakultativně

Pojištění

Zájezd obsahuje povinné pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 sb. proti úpadku; nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu ve výši 28 Kč/den (minimálně však 84 Kč) nebo pouze léčebné pojištění ve výši 20 Kč/den.

Orientační ceny vstupného

vstup na vodní zámek Orth - 2,50 EUR
termální lázně Bad Ischl : dospělý na 4 h 17 EUR; dospělý, vstupné na den 19 EUR, dospělý, vstupné na den vč. saun 24 EUR, zvýhodněné rodinné vstupenky.

Poznámky

Podrobné programy a konečné ceny adventních zájezdů mohou být aktualizovány vzhledem k možným změnám podmínek v ubytování a místech na trase během roku a k aktuálnímu stavu adventních trhů.

Zajímavosti

Císařské termální lázně Bad Ischl

Už v devatenáctém století jedno z vyhlášených lázeňských letovisek, léčila se tu např. arcivévodkyně Žofie, matka Františka Josefa , císařská rodina tu měla letní rezidenci. Vyvěrá tu termální voda s obsahem soli (asi 3%). Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům plno atrakcí a příjemných zážitků. K dispozici je velký vnitřní bazén s masážními lehátky, vířivka se slanou vodou o teplotě 34°C, venkovní bazén s horkou vodou a především celoročně otevřená vnější „líná řeka“, odkud se otvírá nádherný výhled na alpskou krajinu. Pomalu proudící teplá voda vás unáší zahradou přes jeskyni s obrovským nasvíceným solným kamenem, kde jsou masážní sedadla, přes masážní proudy, které šetrně a účinně zasáhnou všechny tělesné partie… K areálu patří dále svět saun – např. císařská sauna, štolová sauna, sauna jako v solném dole, inhalační solná jeskyně… K pohodě návštěvníka přispívá také výborná restaurace.

Mapa k zájezdu


Zobrazit místo Advent v Solné komoře na větší mapě

itinerář

jezero Traunsee - Gmunden - Bad Ischl - Mondsee - jezero Wolfgangsee - Sankt Wolfgang - Sankt Gilgen


|Zpět|

Bad Ischl, lázeňské a císařské město

Lázeňské městečko Bad Ischl v Solné komoře na říčce Traun patří k hlavním turistickým cílům v Horním Rakousku . Je proslulé díky svým termálním lázním se slanou vodou a také díky Císařově vile se zahradou, letnímu sídlu císaře Františka Josefa .  Ve městě je krásný Lázeňský park a moderní Sisipark v přírodě, lanovka vede na vyhlídkový vrch Katrin. V létě přitahuje návštěvníky Lehárův festival, v prosinci adventní trhy.

Horní Rakousko, zajímavosti pro turisty

Horní Rakousko neboli Horní Rakousy je jedna z rakouských spolkových zemí, která hraničí s Čechy a Bavorskem . Hlavní město Linec nabízí řadu atrakcí. Dále je zde řada dalších pěkných kulturních měst (např. Štýr, Wells, Enže, lázeňské letovisko Bad Ischl s císařovým zámkem a parkem, Hallstatt se solnými doly na seznamu UNESCO, Gmunden), kláštery Kremsmünster, Sankt Florian, Lambach aj. Od Šumavy a příjemného údolí Dunaje se zvedají Alpy , turisticky atraktivní je jak národní park Kalkalpen , tak jezera a hory Solné komory .

Termální lázně Bad Ischl

Bad Ischl je příjemné a elegantní lázeňské letovisko, kde se nachází jedno z habsburských sídel - oblíbená Kaiservilla císaře Františka Josefa . Termální lázně s léčivou slanou vodou patří k nejoblíbenějším v Rakousku .

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: věrnostní slevy , zájezdy karnevaly a Velikonoce a zájezdy na květinové slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2018

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2018 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,