Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Rakousko > Jezerní advent v Solné komoře 2019

B35-19 - Jezerní advent v Solné komoře 2019

Rakousko, advent v oblasti Solné komory, koupání v termálních lázních Bad Ischl, Traunsee, Gmund a zámek Orth, Sankt Wolfgang, adventní trhy.
Využijte aktuálně únorovou či veletržní slevu na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
zobrazit podobné zájezdy
Název Datum Datum návratu Dospělý od
092-418 30.11.19 01.12.19
3 300,-
Odjeto
návod: postup při objednávání zájezdu
tip: NENALEZLI JSTE VHODNÝ TERMÍN, NEBO JE JIŽ ZÁJEZD ODJETÝ - POUŽIJTE VYHLEDÁVAČ V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY
Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu, 1x snídani, průvodce

Základní cena nezahrnuje

vstupy, plavby lodí a veškeré fakult. akce, komplexní pojištění

Slevy

20% pro účastníky do 15. narozenin ubytované se 2 dospělými na pokoji

Příplatky

400 CZK - 1lůž. pokoj
480 CZK - večeře
90 CZK - komplexní pojištění

úvodní popis

Kouzlo adventu v malebné Solné komoře u překrásných jezer - Traunsee , Wolfgangsee s obří lucernou, idylická městečka, adventní trhy, lázeňské město Bad Ischl, koupání v solných termálech.

lákadla

jezero Traunsee - Gmunden - Bad Ischl, betlémy, koupání v termálních lázních - Mondsee u jezera, adventní trhy na zámeckém nádvoří - jezero Wolfgangsee - adventní trhy a atrakce v městečkách Sankt Wolfgang a Sankt Gilgen.

Rakousko - adventní trhy
Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - termály Bad Ischl Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - Gmunden, městečko na břehu jezera Traunsee Rakousko - adventní trhy Rakousko - Horní Rakousy - jezero Traunsee leží mezi masivem Traunstein a vápencovým pohořím Hollengebirge Rakousko - adventní trhy s překrásnými výrobky
VERZE PRO VYTIŠTĚNÍ
Program
1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6, vždy také odjezd: Hradec Králové, Pardubice (dle dohody Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice), Poděbrady, dále variantně trasa Benešov - Tábor - České Budějovice anebo Dobříš - Příbram -. Písek - České Budejovice, další dle dohody a aktuální situace nebo za příplatek), advent u jezera Traunsee , GMUNDEN , adventní trhy na jezerním náměstí s kotvištěm nejstaršího parníku světa Gisela, keramická zvonkohra na radnici, romantický advent na vodním zámku Orth, tradiční advetní trh na nádvoří jedinečného zámku na jezeře (vstup na trh na nádvoří 3,50 €), možnost plavby lodí, ubytování v Ebensee u jezera Traunsee , adventní trhy v BAD ISCHLU , mechanický betlém s 300 figurkami v bývalém hotelu Austria (zde se seznámila mladičká Alžběta - Sisi s císařem Františkem Josefem ), proslulá cukrárna Zauner a lahůdky gastronomie, pro zájemce koupel v Císařských termálních lázních se slavnou vodou, areál s výhledem na hory, masážní lehátka, vířivky, saunový svět

2.den

2. den: advent u jezera Wolfgangsee – ST. WOLFGANG, ST. GILGEN, STROBL, možnost plavby po jezeře kolem obří svítící lucerny, dům Mozartovy rodiny ve St. Gilgen, betlém ve Stroblu, možnost výjezdu lanovkou k betlému v horách anebo zubačkou na vyhlídku s adventním trhem vysoko nad jezerem, advent u jezera Mondsee v MONDSEE , adventní trhy na nádvoří zámku, v křížové chodbě a před slavnou bazilikou, návrat do Prahy před půlnocí

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.

Doprava

klimatizovaným autobusem vybaveným DVD, s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč)

Ubytování

hotel (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Stravování

snídaně je v ceně, podává se formou bufetu v restauraci hotelu, večeře je možná zajistit fakultativně

Pojištění

Zájezd obsahuje povinné pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 sb. proti úpadku; nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu ve výši 28 Kč/den (minimálně však 84 Kč) nebo pouze léčebné pojištění ve výši 20 Kč/den.

Orientační ceny vstupného

vstup na vodní zámek Orth - 2,50 EUR
termální lázně Bad Ischl : dospělý na 4 h 17 EUR; dospělý, vstupné na den 19 EUR, dospělý, vstupné na den vč. saun 24 EUR, zvýhodněné rodinné vstupenky.

Poznámky

Podrobné programy a konečné ceny adventních zájezdů mohou být aktualizovány vzhledem k možným změnám podmínek v ubytování a místech na trase během roku a k aktuálnímu stavu adventních trhů.

Zajímavosti

Císařské termální lázně Bad Ischl

Už v devatenáctém století jedno z vyhlášených lázeňských letovisek, léčila se tu např. arcivévodkyně Žofie, matka Františka Josefa , císařská rodina tu měla letní rezidenci. Vyvěrá tu termální voda s obsahem soli (asi 3%). Moderní lázeňský areál nabízí návštěvníkům plno atrakcí a příjemných zážitků. K dispozici je velký vnitřní bazén s masážními lehátky, vířivka se slanou vodou o teplotě 34°C, venkovní bazén s horkou vodou a především celoročně otevřená vnější „líná řeka“, odkud se otvírá nádherný výhled na alpskou krajinu. Pomalu proudící teplá voda vás unáší zahradou přes jeskyni s obrovským nasvíceným solným kamenem, kde jsou masážní sedadla, přes masážní proudy, které šetrně a účinně zasáhnou všechny tělesné partie… K areálu patří dále svět saun – např. císařská sauna, štolová sauna, sauna jako v solném dole, inhalační solná jeskyně… K pohodě návštěvníka přispívá také výborná restaurace.

Mapa k zájezdu


Zobrazit místo Advent v Solné komoře na větší mapě

itinerář

Gmunden - Bad Ischl - Mondsee - Wolfgangsee - Sankt Wolfgang - Sankt Gilgen


|Zpět|

|Zpět|


Tisk TISKNOUT

aktuálně: Únorové FIRST MINUTE slevy, zájezdy na karnevaly a Velikonoce a zájezdy na evropské slavnosti
zkuste: časový přehled zájezdů na sezónu 2020

Vyzkoušejte naše specializované weby: poznávací zájezdy 2020 | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | pohodový víkend | adventní zájezdy | zájezdy památky UNESCO

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,