Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti > Holandsko

B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko 2019, 2020

Holandsko : rovná země protínaná kanály, která se táhne donekonečna a na obzoru splývá s mořem, stáda krav, řady větrných mlýnů, přístavy jako vymalované starými mistry. Rušná přístavní velkoměsta po staletí spojovala Holandsko s dalekými exotickými kraji, bývala a jsou dodnes útočištěm různých nekonvenčně smýšlejících skupin. Nizozemské provincie daly světu množství vynikajících malířů od starých mistrů až po svérázné a uchvacující dílo Vincenta van Gogha . A co teprve překrásné parky, ve kterých na jaře rozkvétají celá pole tulipánů a narcisů. Scenérie, známé z nesčetných fotografií, lákavý cíl pro poznávací zájezdy.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Keukenhof - rozkvetlý koberec květů všech barev a odstínů
Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Keukenhof - rozkvetlý koberec květů všech barev a odstínů Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Lelystad, radnice Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, větrný mlýn, symbol země Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam - země grachtů, obchodu, starých mistrů a jejich obrazů, kupeckých domů a to vše se odráží v duši místních lidí i na hladině kanálů Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Keukenhof, květinové záhony Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, - Floriade - vstupní areál do ráje květů a květin Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Nizozemí - Amsterdam, město kanálů a starých kupeckých domů Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, noční mlýny Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Rijksmuzeum - Vermeer van Delft, Mlékařka Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Floriada Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Amsterodam, náměstí Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Keukenhof, tulipány všech možných odrůd a barev Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterodam - typické kupecké domy podél grachtů Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - sýrové slavnosti Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Keukenhof - milióny květů na ploše 28 ha Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam, kostel Nieuwe Kerk, 1408-1540, gotický až renesanční, leží na náměstí Dam Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko -  Keukenhof - záhony s květinami všech druhů a barev Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko, Volendam, nábřeží s loďmi Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Alkmaar, Grote Sint-Laurenskerk, brabantská gotika, 1470-1520. Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam - Rembrandt - noční hlídka Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holansko - Keukenhof - slavnosti jara a květů Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam, staré město s úzkými domy a vysokými štíty Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Zaanse Schans, větrné mlýny krájí svými lopatkami oblohu a mraky se uhývají Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - pivo značky Heineken Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterodam - Rijksmuseum Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Alkmaar - sýrový trh Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam - domy v čtvrti Nieuwe Zijde Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko - Amsterdam - Rijksmuzeum, Rembrandt van Rijn, Židovská nevěsta


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět| |Zpět|

B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Holandsko 2019, 2020 - výpis zájezdů:

Holandsko  - Keukenhof
5denní zájezd, doprava autokarem | Holandsko
Cena zahrnuje:

doprava autobusem, 2x hotel, 2x snídani, průvodce, pojištění CK

9.4.20 - 13.4.20
7 890,-
001-161
Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,