Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti > Velká Británie (UK)

B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie (UK) 2019, 2020

Velká Británie, země historických památek a tradic, britské královny i Beatles , universit i Sherlocka Holmese . Toulejte se Londýnem od Buckinghamského paláce po Tower Bridge, okuste chuť večerního Soho nebo navštivte některé ze světových muzeí. Nebo se snad zatouláte dál? Do Shakespearova Stratfordu či beatlesovského Liverpoolu? Čekají vás staré památky, ještě starší megality Stonehenge či kouzelná krajina Cornwallu s pověstmi o králi Artušovi . Nebo malebné Skotsko s palírnami whisky , jezerem Loch Ness a s tuleni na ostrově Sky.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Londýn, Tower Bridge
Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Londýn, Tower Bridge Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Anglie, York, katedrála Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Londýn, Buckinghamský palác Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Anglie, Durham Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Londýn není jen klasika, ale i moderní stavby nad Temží Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Stonehenge, kamenná megalitická památka z let 3100 až 1600 př.n.l. Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Anglie, York, uličky Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, jezerní kraj The Trossachs Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Anglie, York, brána Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Londýn, tenisové kurty ve  Wimbledonu Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, ústí řeky Tay Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, katedrála Dunkeld Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, Ben Nevis Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Anglie, York, typický pub Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Skotsko - Glamis Castle, kolem zámku jsou kouzelné zahrady v italském stylu z roku 1910 Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Londýn, typický patrový autobus a Big Ben Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, Grampian Mountains Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Durham Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Skotsko - Pitlochry, divoká říčka s vodopády Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Anglie - Londýn - Westminsterský palác, Parlament a Big Ben Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Anglie - Jersey - pobřeží v zátoce Bonne Nuit Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, kraj Fife Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, Perth, Scone Palace, zahrady Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, Skye, tuleni Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie, Skotsko, Hadriánův val Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Anglie - Jersey - St.Martin, dolmen La Pouquelaye de Faldouet Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Irsko - Obrův chodník (Giant´s Causeway), čedičová žíla se sloupcovitým rozpadem, památka UNESCO Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Anglie - Guernsey - první z 10 částí Guernseyského gobelínu Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie - Canterbury - katedrála z 15.století Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Anglie - Guernsey - pláž Herm


Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět| |Zpět|

B - Relaxace v lázních, víno a slavnosti - Velká Británie (UK) 2019, 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,