Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Aragonie

Aragonie 2020

Aragonie , jedna z historických španělských zemí, se táhne od hřebenů Pyrenejí až k suchým planinám španělského vnitrozemí a lesnatým kopcům provincie Teruel. Pro turisty je přitažlivá zejména nádherná krajina národnícho parku Ordesa s hlubokými stržemi a mohutnými skalními masivy. V zemi se nachází početné památky tzv. mujédarské architektury vystavěné maurskými obyvateli - např. v hl. městě Zaragoza a Teruelu, na Svatojakubské cestě v Pyrenejích vznikly skvělé kláštery (San Juan de la Peňa).

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Španělsko - Teruel - mudejárská architektura
Španělsko - Teruel - mudejárská architektura Španělsko - Aragonie - NP Ordesa y Monte Perdido Španělsko, Zaragoza, Aljaferíja Španělsko - Aragonie - Lobarre, románský hrad Španělsko - Teruel- aquadukt. 1537 Španělsko - Aragon - Zaragoza - bazilika P.Marie

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

zájezdy Aragonie 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

zájezdy Aragonie 2019 - odjeté termíny:

zájezdy Aragonie - související články:

Národní park Ordesa a Monte Perdido

Nejstarší a asi i nejhezčí španělský národní park (156 km2) leží v aragonských Centrálních Pyrenejích a na francouzské straně na něj navazuje Pyrenejský národní park. Tvoří ho vápencové masivy a název má podle třetího nejvyššího vrcholu Pyrenejí Monte Perdido (3.355 m) a jednoho ze čtyř hlubokých ledovcových údolí které od něj sestupují – Valle de Ordesa. Jeho strmé barevné skalnaté stěny se tyčí až 800 metrů nad dnem kaňonu, kterým protéká řeka Rio Arazas s kaskádovými vodopády a leží zde i velkolepý ledovcový kar Circo de Soaso. Někteří tento kaňon přirovnávají ke Grand Canyonu. Klenot poznávacích zájezdů s turistikou do španělské Aragonie.

Aragonie – velvyslanectví

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,