Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Baskicko

Baskicko 2020

Baskicko je horská oblast při Biskajském zálivu, kde se Pyreneje potkávají s mořem. Žije tu národ Basků, který mluví zvláštním jazykem neindoevropského původu a těší se značné autonomii. Baskové jsou především rybáři a jejich kuchyně je bohatá na rybí pokrmy. U moře leží i hlavní velkoměsto Bilbao a oblíbené letovisko San Sebastián. Oblast Navarry je bohatá na kulturní památky, zvl. středověká města Olita, Nájera, Lizarra (Estella) a Punta la Reina na Svatojakubské cestě , a klášter Leyra. Hl. město Pamplona proslulo slavnostmi s během býků v ulicích. K Baskicku přiléhá významný vinařský kraj Rioja s idylickou krajinou vinic, vesniček a starých klášterů.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Španělsko - Baskicko - San Sebastian, celkový pohled na město
Španělsko - Baskicko - San Sebastian, celkový pohled na město Španělsko -  Baskicko - Bilbao - basilika de Nuestra Señora de Begoña Španělsko - Baskicko - Vitoria, sgrafiti Španělsko - Navarra - přírodní oblast Bardenas Reales Španělsko - Baskicko - Bilbao - Guggenheimovo muzeum Španělsko - Navarra - hrad Xabier, 10.století  přestavěn v 12.stol. Španělsko - Navarra - Pamplona, klášter u katedrály z 13.století Španělsko - Navarra - Hiru Erregeen Mahaia od jezera Lhurs Španělsko - Baskicko - Vitoria - portál kostela sv.Petra apoštola Španělsko - Baskicko - San Sebastian - palác Miramar Španělsko - Baskicko - Vitoria - bazilika San Prudencio de Armentia Španělsko - Baskicko - Bilbao - město je ozdobeno četnými moderními sochami - Matka Louise Bourgeoise

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

zájezdy Baskicko 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

zájezdy Baskicko 2019 - odjeté termíny:

Španělsko - Bilbao - Guggenheimovo muzeum, dokončeno 1997, návrh F.Gehry
8denní zájezd, doprava letecky | Španělsko
Cena zahrnuje:

leteckou přepravu – Praha/Bilbao/Praha, letištní taxy a poplatky, transfery z letiště a na letiště, autobus po Španělsku, 7x hotel (2lůžkové pokoje s přísl.), 7x snídani, průvodce

5.9.19 - 12.9.19
33 990,-
092-130

zájezdy Baskicko - související články:

Baskicko a Navarra

Oblast mezi Pyrenejemi, Kantabrijským horami a Biskajským zálivem, vymezená především národnostně - žije tu národ Basků s vlastním jazykem neindoevropského původu. Většina území obývaného Basky leží na španělském území, ale část zasahuje i do Francie. K Baskicku v širším slova smyslu se počítá i oblast Navarry a vinařský kraj Rioja. Turistika v horách, atraktivní pobřeží, historické památky, lákavá gastronomie - to všechno je doporučením na pozbnávací zájezdy do této části Španělska.

Bilbao

Bilbao - kulturní i průmyslové středisko španělského Baskicka. Návštěvníky přitahuje jak historické jádro se středověkými a renesančními památkami, tak originální moderní architektura a významná muzea umění. Eurovíkend v Bilbau skutečně stojí za to.

Bilbao, ocelové srdce Španělska

Bilbao, průmyslové město Baskicka, se proměnilo v poutavé a fascinující město s originální architekturou

Baskicko – velvyslanectví

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,