Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Anglie

Anglie 2020

Anglie - jedna ze zemí Britského království, jméno se často používá i pro celou Británii. Hlavní město Londýn patří k nejvýznamnějším evropským velkoměstům. Typickou anglickou krajinu tvoří nízké pahorky a návrší se zelenými loukami, často lemovanými živými ploty nebo zídkami, též vřesoviště a místy bažiny (Bodminská blata v Cornwallu , Dartmoor ). Jižní pobřeží má překvapivě mírné podnebí a téměř středomořský ráz. Turisty přitahuje zejména Londýn a jeho svérázné čtvrti a ulice, památky a významná muzea a galerie, dále tajemné megalitické památky (především Stonehenge ), tajuplný kraj Cornwall , Liverpool - město skupiny Beatles , královské zámky Windsor a Hampton Court i okouzlující zahrady Stourhead, zájemce o turistiku přitahuje vrchovina v Jezerní oblasti ( Lake District ).

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Velká Británie, Londýn, Tower Bridge
Velká Británie, Londýn, Tower Bridge Velká Británie - Anglie - Oxford Anglie - Manchester - stadion Old Trafford, sídlo fotbalového klubu Manchester United Velká Británie, Anglie, York, katedrála Velká Británie, Anglie, York, brána Anglie - Národní park North Yorks Moors, vřesoviště pokrývají velkou část parku Velká Británie, Anglie - York, jedna z uliček v centru s hrázděnými domy Anglie - Yorkshire - rezervace Farndale

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

zájezdy Anglie 2020:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

zájezdy Anglie 2019 - odjeté termíny:

zájezdy Anglie - související články:

Anglie – velvyslanectví

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,