Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > Zájezdy karnevaly a Velikonoce 2019

Zájezdy karnevaly a Velikonoce 2019

zobrazit seznam zájezdů na karnevaly 2019
zobrazit seznam velikonočních zájezdů 2019

Velikonoce a karnevaly jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce. Karneval je veselá slavnost často s maskami, květinami a procesími. Velikonoce oslavují příchod jara a náboženská slavnost Zmrtvýchvstání Krista se pojí s četnými lidovými zvyky a tradicemi. Navštivte s námi nejslavnější karneval v Benátkách , veselý karneval ve Viareggiu , barvitý karneval Busójárás v Moháči v Maďarsku , karneval v Nice a festival citrusů na Azurovém pobřeží , okouzlující květinový karneval na rajském ostrově Madeira .

Zájezdy na Velikonoce míří do termálních lázní a skanzenů Maďarska  a rázovité pollocké vesnice Höllökö, do Florencie na slavnost s ohňostrojem, za pestrými procesími v Lužici, za barevnými velikonočními trhy ve Vídni a Budapešti , za kvetoucími tulipány v Holandsku i jarní přírodou a velikonočními slavnostmi Provence , do polského Krakova , mořských lázní ve Slovinsku či na eurovíkendy do evropských velkoměst. Pojeďte přivítat jaro s námi.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Budapešť - malérečka kraslic (větších)
karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Budapešť - malérečka kraslic (větších) karnevaly a Velikonoce 2019 - Itálie - Benátky - karneval, rej masek v ulicích karnevaly a Velikonoce 2019 - Německo - Harz - Wernigerode, malá čarodějnice karnevaly a Velikonoce 2019 - Francie - Menton - festival citrusů karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Busójárás - Moháč, slavnosti Busó karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - velikonoce ve skanzenu Szentendre - domy z regionu horní Tisy karnevaly a Velikonoce 2019 - Portugalsko - Madeira - květinové slavnosti karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Holloko - Velikonoce tu slaví všichni karnevaly a Velikonoce 2019 - Francie - Menton - festival citrusů s alegorickými vozy z tisíců oranžových a žlutých plodů karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Budapešť  - skanzen Szentendre, výrobky z šustí na velikonočním trhu karnevaly a Velikonoce 2019 - Itálie - Benátky - karneval karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Busójárás - Moháč, slavnosti Busó karnevaly a Velikonoce 2019 - Francie - Menton - plakát festivalu 2014 - téma 20.000 mil pod mořem od Julius Verna karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Holloko - oslava Velikonoc karnevaly a Velikonoce 2019 - Portugalsko - Madeira - festival květin karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Szentendre, maďarské kraslice karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Busójárás - Moháč, slavnosti Busó karnevaly a Velikonoce 2019 - Francie - Menton - festival citrusů karnevaly a Velikonoce 2019 - Maďarsko - Szentendre, maďarské Velikonoce
Omezit výpis zájezdů na karnevaly a Velikonoce 2019 na určitou oblast:
|Zpět| Využijte slevy na zájezdy 2019.

Zájezdy na karnevaly 2019 výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

|Zpět|

Velikonoční zájezdy 2019 výpis zájezdů:

Velikonoce, veselé jarní svátky s řadou tradic. Jistě stojí za to seznámit se s velikonočním folklórem v různých zemích a navíc se na velikonočních zájezdech můžete potěšit jarním sluníčkem a rozkvétající přírodou.

Řada velikonočních zájezdů směřuje do velkých evropských měst, jako Benátky, Paříž, Florencie, Budapešť. Další jsou spíš ve znamení přírody, jako třeba zájezdy do francouzské Provence, rakouského Štýrska anebo do Holandska s barevnými tulipány. Nechybí velikonoční zájezdy do krajů s nejzajímavějšími folklórními tradicemi (třeba Andalusie), a také Velikonoce s koupáním v termálních lázních Maďarska i jiných zemí.

Omezit výpis velikonočních zájezdů 2019 na vybranou oblast:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na karnevaly a Velikonoce - související články:

Benátský karneval

Karneval v Benátkách patří k nejproslulejším slavnostem Evropy a každoročně přitahuje tisíce turistů. Poznávací zájezdy do Benátek v čase karnevalu proto patří k těm nejoblíbenějším.

Masopustní festival „Busójárás“ v Mohácsi

Lidová masopustní veselice Busójárás v Moháči patří k nejzajímavějším karnevalovým slavnostem Evropy. Narozdíl třeba od Benátska je to karneval velice lidového rázu s prastarými kořeny, jehož původním významem je vítání blížícího se jara.

Karneval citrusů – masopust na Azurovém pobřeží

Karneval na Azurovém pobřeží je pojatý jako slavnost citrusů. Vrcholem je průvod alegorických vozů se sochami z citrónů, pomerančů a a mandarinek a poté ohňostroj. Celá slavnost má pestrý program s hudebními a tanečními vystoupeními a spoustou doprovodných akcí.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,