Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Albánie

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Albánie 2020

Albánie , pro většinu lidí skoro neznámá země na Balkáně. A přitom je v ní tolik toho, co může lákat turisty: krásné moře, hory, úchvatná příroda, rozmanité kulturní památky. Divoké pobřeží se skalisky a jeskyněmi pirátů i přitažlivá Albánská riviéra, Mohutné horské štíty, řeky s hlubokými údolími, panoramatické výhledy. Města orientálního rázu, mešity, ale také řecké a římské památky a staré křesťanské kostely a kláštery. Země legendárního hrdiny Skanderbega i tureckých pašů. Zkrátka to pravé pro všechny, kteří vyhledávají romantické a fascinující zážitky, mají zájem o turistiku a koupání a rádi se seznamují s neznámou a pestrou historií odlehlého kraje.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Albánie - hory pokrývají většinu území a jsou překrásné
Zájezdy pro kolektivy - Albánie - hory pokrývají většinu území a jsou překrásné Zájezdy pro kolektivy - Albánie - jeden z mnoha pravoslavných klášterů v zemi - klášter P.Marie v Apollonii Zájezdy pro kolektivy - Albánie - Skadarské jezero je lemováno mokřinami a rákosinami Zájezdy pro kolektivy - Albánie - hory jsou zde stále divoké Zájezdy pro kolektivy - Albánie - ortodoxní klášter Ardenica, založen 1282


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Albánie 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,