Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Anglie

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Anglie 2019, 2020

Anglie - jedna ze zemí Britského království, jméno se často používá i pro celou Británii. Hlavní město Londýn patří k nejvýznamnějším evropským velkoměstům. Typickou krajinu Anglie tvoří nízké pahorky a návrší se zelenými loukami, často lemovanými živými ploty nebo zídkami, též vřesoviště a místy bažiny (Bodminská blata v Cornwallu , Dartmoor ). Jižní pobřeží má téměř středomořský ráz. Turisty přitahuje zejména Londýn a jeho svérázné čtvrti a ulice, památky a muzea, dále megalitické památky ( Stonehenge ), tajuplný kraj Cornwall , zámek Windsor i okouzlující zahrady Stourhead, Oxford, zájemce o turistiku přitahuje vrchovina v Jezerní oblasti ( Lake District ).
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn, Buckinghamský palác
Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn, Buckinghamský palác Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Oxford Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Anglie, Durham, katedrála Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn, typický patrový autobus a Big Ben Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Anglie, York, katedrála Zájezdy pro kolektivy - Anglie - Salisbury - zahrada kláštera Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Anglie, York, brána Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn není jen klasika, ale i moderní stavby nad Temží Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Stonehenge, kamenná megalitická památka z let 3100 až 1600 př.n.l. Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn - Westminsterský palác, Parlament a Big Ben Zájezdy pro kolektivy - Anglie - Londýn - Tower, Bílá věž, pevnost založena 1066 Vilémem Dobyvatelem (Wiki) Zájezdy pro kolektivy - Anglie - NP North Yorks Moors


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Anglie 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,